Anasayfa / Teknoloji / HTC U11 Satışları HTC’nin Yüzünü Güldürüyor!

HTC U11 Satışları HTC’nin Yüzünü Güldürüyor!


HTC’nin yeni amiral gemisi olan HTC U11 kullanıcılar tarafından yoğun ilgiyle karşılandı. HTC’nin üst düzey yönetici ismi olan Chang Chia-lin HTC’Nin yeni amiral gemisiyle ilgili olarak çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Tayvan merkezli ünlü akıllı telefon üreticisi HTC kısa bir süre önce yeni amiral gemisi olan HTC U11 modelini tanıtmış ve satışa sunmuştu. HTC’nin yeni amiral gemisi pek çok önemli özellikle birlikte gelirken etkileyici tasarımıyla kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarmıştı.

Kısa bir süre önce satışa çıkan HTC U11 satışa çıkar çıkmaz yoğun ilgiyle karşılandı ve stokları eritmeyi başardı. Hemen hemen her rengine kullanıcıların büyük bir ilgi gösterdiği HTC U11’in stokları tazelemekte HTC sorun yaşadı.

HTC’nin akıllı telefon departmanı başkanı olan Chang Chia-lin HTC’de HTC U11 ile birlikte işlerin yolunda gittiğini ve HTC U11’in HTC 10 ve HTC M9’dan çok daha fazla satmayı başardığını açıkladı.

Chia-lin ayrıca HTC’nin akıllı telefon politikasıyla ilgili de önemli bilgiler verdi. Tayvanlı akıllı telefon üreticisi HTC artık yıl içinde çok daha az akıllı telefon tanıtacaklarını ve her yıl 3 ya da 4 adet yeni akıllı telefon tanıtacaklarını açıkladı. kaynak teknogundem
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top