Anasayfa / Gündem / Hiç göremediği babaya en acı veda

Hiç göremediği babaya en acı veda


Ermenek faciasının yaşandığı gün baba olan madenci Hüseyin Gültekin’e acı veda: Hiç görmediği oğlu ‘Hüseyin Arda’ tabutunun üzerine kondu.

oglum olacak ve sana bakacak 5049255

28 yaşındaki madenci Hüseyin Gültekin’in cenazesine Gökçekent Köyü’ne getirildi. Gültekin’in cenazesini yakınları ve facianın meydana geldiği gün 3 kilo 200 gram ağırlığında bir bebek dünyaya getiren eşi Ayşe Gültekin de gözyaşları içinde karşıladı.

Madenci Gültekin’in, ‘Arda’ adını vermeyi düşündüğü için ‘Hüseyin Arda’ isminin verildiği göremediği oğlu da Türk bayrağına sarılıp, namazın kılınacağı safa getirildi. Namazı kıldıracak imam çocuğu kucağına alıp bir süre tuttu, ardından yakınlarına teslim etti. Gültekin’in cenazesi namazın ardından köy mezarlığına getirildi. Türk bayrağına sarılı olan kundağındaki ‘Hüseyin Arda’ babasının tabutunun üzerine kondu.

haber detay 13543588

Minik Hüseyin Arda’nın tabutun üzerine konması üzerine eşi Ayşe Gültekin ve yakınlarının feryatları yükseldi. Kısa bir süre sonra minik Hüseyin Arda, tabutun üzerinde alındı. Gültekin daha sonra defnedildi. kaynak stargazeteSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top