Anasayfa / Magazin / Hasta Serdar’ın Sağlığıyla İlgili Şok Eleştiri!

Hasta Serdar’ın Sağlığıyla İlgili Şok Eleştiri!


İşte Serdar Ortaç’ın son hali ! Pop müziğindeki başarısını kanıtlamış olan Serdar Ortaç tam da yıllar sonra gelen evliliğinin tadını çıkartacaktı ki MS hastalığına tutularak yataklara düştü.

serdar-hasta1_640

Şarkıcının bu hastalığa tutulması Ahmet Kaya’nın bazı hayranlarını sevindirdi. Bu duruma oldukça üzülen Serdar Ortaç kendisini ifade edebildiği tek ortam olan Sosyal Medyadan yayınladığı video ile veryansın etti. Rahatsızlığı nedeniyle hastaneye kaldırılan ve orda tedavi gören Serdar Ortaç’a MS hastalığı teşhisi konulmuştu.

Uzun süredir kötü durumda olan Serdar Ortaç’ın tamamen yataktan kalkamadığı söyleniliyor ve durum ise hayranlarını çok üzüyor.

Son günlerde sık sık hastalığı hakkında sosyal medyadan açıklama yapan Ortaç, ‘Son tedavi’ notuyla yeni bir fotoğraf paylaştı.

Hastalık sürecinde hakkında yapılan ağır yorumları da Twitter sayfasından paylaşan Ortaç’a, sanatçı arkadaşı Arto uyarıda bulundu.

Arto, Ortaç’a ‘Bu tip resimleri koymak, iğrenç tweetleri RT Yapmak sana yakışmıyor ve açıkçası hastalık durumunu iyi yönettiğini düşünmüyorum’ dedi.

Türk Pop Müziğinin şarkıcı ve söz yazarı kimliğiyle en başaralı isimleri arasında yer alan serdar Ortaç’tan yakalandığı MS hastalığıyla bir kısımı çok üzerken bir kısımın da “oh olsun” dercesine tepkisiyle karşılaştı. 1999 yılında Magazin Gazetecileri Derneği tarafından düzenlenen geceye katılan ve Ahmet Kaya’ya çatal fırlattığı iddia edilen Serdar Ortaç, Ahmet Kaya hayranları tarafından o günden beri sevilmiyor. MS hastalığına yakalandığı duyulunca Ahmet Kaya hayranlarının “etme bulma dünyası” “iyi oldu” gibi tepkileriyle karşılaşan Serdar Ortaç yayınladığı bir video ile bu tepkilere cevap verdi.

Serdar Ortaç yayınladığı video da ” Ahmet Kaya’ya çatal fırlattıysam elim kırılsın, babam vefat etti annem de vefat etsin. Şimdi yatalak hasta oldum bunu fırsat bilip böyle yazanlar Püüü size” şeklide sitemlerde buludu. Serdar Ortaç ayrıca “‘Anlamıyorum,yeni evlendim,ardından yatağa düşüm,tam derdime yanarken,Ahmet kaya konusunu açtılar.Bırakın evvel bir ayağa kalkayım” şeklide de serzenişte bulundu. kaynak: gazetebalikesirSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top