Anasayfa / Magazin / Hande Ataizi: “Anne olmak beni…”

Hande Ataizi: “Anne olmak beni…”


Vogue Türkiye’nin eylül sayısı için oğlu Leon ile poz veren Hande Ataizi, dergideki röportajında da oğluyla birlikte yaşadığı değişimi anlattı.

haber detay h3673674533425

Yeni bir diziyle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan Hande Ataizi, Vogue Türkiye için Ebru Çapa’ya verdiği röportajda anneliğin onu ‘normalize ettiğini’ söyledi. Oğlu Leon’un hayal kırıklıklarıyla, sonuçsuz girişimlerle dolu uzun bir deneme sürecinin sonunda, hiç beklemedikleri bir anda geldiğini de anlatan oyuncu, şöyle konuştu:

HERKES DOĞURMAK ZORUNDA DEĞİL DERKEN LEON GELDİ

“Ümidi kesip kafamdan çıkarmıştım artık. Kromozom bozukluğu oluyordu. Arkasından tüp tedavisi denedik. Onda da olmayınca, tamam yani, herkes doğuracak diye bir şey yok şeklinde atıp tuttuğum bir sırada hamile kaldım. Daha geç yaşta doğurmuş, daha bilinçli bir anne olarak, elimden geldiğince kendi korkularımı çocuğa aktarmadan, yetişkin gözüyle gören bir annelik yaşamak istiyorum şimdi. Onunla büyümüyorum neticede 20 yaşında anne olmakla benim yaşımda anne olmak arasında tabii ki bir fark var. Dolu dolu yaşamışım zaten; dinginlik, huzur bölümünde gelmiş bana bu çocuk. Hayatım sınırlandı, özgürlüğüm bitti gibi de görmedim bu durumu. Tam zamanında geldi. İyi ki de geldi.”

ÖZGÜR RUHLU OLSUN

Hande Ataizi, oğlunu özgür yetiştireceğini söyledi: “Ben Leon’un biraz özgür ruhlu olmasını arzu ediyorum. Kendi endişelerimi dizginleyip çocuğa da fırsat vermek gerektiğini hatırımdan çıkarmamaya çalışacağım. O da kendi hatalarını yapsın. İnşallah iyi bir insan olur, beni de sever. Bilemiyorsun ki. Çocuğun diye seni sevmek zorunda değil yani.”
kaynak haberturkSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top