Anasayfa / Dünya / Hamile Baba Bu Yaz Bebeğini Kucağına Alacak

Hamile Baba Bu Yaz Bebeğini Kucağına Alacak


Amerika’nın Oregon eyaletinde yaşayan Biff ve Trystan çifti ilk biyolojik çocuklarına hazırlanıyor.

34 yaşındaki Trystan Reese ve aynı yaştaki Biff Chaplow’un babalık hikayesi, tüm dünyanın ilgisini çekti. Kadın olarak doğan Trystan, içinde yaşadığı bedende mutlu olmadığına karar verdikten sonra erkek oldu. Bu süreçte testosteron takviyesi alıyordu. Öte yandan 2011 yılında evlendiği partneri Biff Chaplow da evi çekip çeviriyordu.

Çift evlendikten sonra Biff’in iki yeğeninin velayetini de aldı: Çünkü Biff’in kız kardeşi ve sevgilisi, Hailey ve Riley’a bakamadıkları için sosyal hizmetler tarafından alınmıştı. Onlar artık iki çocuklu, 4 kişilik bir aile olmuştu.

Her ne kadar erkek olmayı seçse de Trystan Reese bebek sahibi olmak istiyordu, ancak 2016 yılında yaşadıkları kötü olay onları derinden sarstı: 6 haftalık bebeklerini kaybetmişlerdi. Doktorlar sağlık açısından beklemenin en doğru karar olduğunu söyledi. Ancak Trystan’ın erkekliğe geçiş sebebiyle kullandığı testosteron takviyesi, tekrar hamile kalabilme ihtimalini neredeyse sıfırlamıştı.

Ve sonunda başardılar, Trystan hamile kaldı. Başta buna inanamadığını, defalarca test yaptığını, doktor kontrolündeki ultrasonda mucize gerçeği gördüğünü söyleyen Trystan’ın en büyük yardımcısı tabii ki partneri Biff ve çocukları Hailey ve Riley olmuş.


Toplumun buna hazır olup olmadığından emin olamayınca işe giderken göbeğini kamufle eden Trystan, çalıştığı yerdeki iş arkadaşlarının sevinçlerine ortak olduğunu ve bebeği heyecanla beklediklerini söylüyor.

Yakın zamanda üçüncü (biyolojik olarak ilk) bebeklerini kucağına alacak olan çift şu sıralar bulutların üzerinde…

Daily Mail’da yer alan habere göre Trystan bu yaz doğum yapacak. kaynak sondakika
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top