Anasayfa / Magazin / Hakan Ural “Oğlum Gay Değil”!

Hakan Ural “Oğlum Gay Değil”!


Hakan Ural oğlu Engincan ile ilgili ilk defa konuştu.

Engincan Hakan Ural’ın Sibel Can’dan olan oğlu ve Hakan Ural oğlu ile ilgili ilk defa konuştu, Engincan’ın gay olduğu ile ilgili iddialara cevap verdi.

Hürriyetin haberine göre Hakan Ural Posta gazetesinde Canan Danyıldız’a konuştu. Hakan Ural çocuklarıyla ilgili bilinmeyenlerden bahsetti: “Ben çocuklarıma herkese ve her şeye saygılı olmalarını öğrettim. Onların tevazu göstermesini istiyorum; çünkü anne babaları meşhur. Hataları olacak hayat bu. Her baba gibi davranıyorum sadece tarzım başka. Sibel’le evliyken de ‘yaramaz olsunlar ama şımarık olmasınlar’ derdim. Engincan birden çok medyatik oldu. Önceleri sustum, yakışıklı hoş bir çocuktur. Engincan’a hep derim eleştiri dünyanın en iyi şeyidir, çünkü insanı geliştirir. Yapılan eleştiri yapıcıysa sorun yok. İnce bir sınır var ama burada, haysiyetiyle oynandığı an olmaz.”

Hakan Ural konuşmasının devamında şunları söyledi: “Engincan gay değil ama olsaydı elbette kabul ederdim. Her türlü onun arkasında olurum. İnsanın çocuğundan vazgeçme şansı yok!” Kaynak StargundemSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top