Anasayfa / Magazin / Hadise’den Medyayı Sallayan itiraf

Hadise’den Medyayı Sallayan itiraf


Ünlü şarkıcı Hadise’nin sözleri gündeme bomba gibi düştü. Saçları ve kiloları hakkında konuşan güzel şarkıcı şok açıklamalarda bulundu. Magazin gündemine düşen bu haber ile ilgili Hadise’nin vereceği cevap merak konusu.

hadise haber detay 4154310
SAÇLARININ GÜR VE PARLAK OLMASININ NEDENİ…

Magazin gündeminde adından sıkça konuşulan Hadise şimdide kişisel bakımı ile ilgili atılan iddialar ile konuşuluyor. Saçlarının gür ve parlak olmasının nedenlerini açıklayan ünlü şarkıcı şok etti.

Son zamanlarda sürekli kiloları ile gündemde olan başarılı şarkıcı ilk kez saçları ile gündeme geldi. Verdiği röportajda samimi açıklamalarda bulunan Hadise, kiloları ve saçları ile ilgili sorulan sorulara cevap verdi.

Hadise, hergün beslenmesine dikkat ettiğini ve düzenli bir şekilde spor yaptığını açıkladı. Saçları ile sorulan soruya çarpıcı bir açıklama yapan Hadise’nin bu sözleri çok konuşulacak.

Başarılı şarkıcı saçlarının gürlüğü ve parlaklığının merak edilmesi üzerine neden olarak saçlarını 10 günde 1 kez yıkamasına bağladı. Bunun müthiş birşey olduğunu dile getiren Hadise, sürekli yıkanan ve kurutma makinasına maruz kalan saçların kolaylıkla yıprandığını ve zarar gördüğünü dile getirdi. kaynak mansettvSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top