Anasayfa / Magazin / Güzel Şarkıcı Yakışıklı Sevgilisini Anlattı!

Güzel Şarkıcı Yakışıklı Sevgilisini Anlattı!


Güzel şarkıcı Shakira, futbolcu sevgilisi Gerar Pique ile yaşadıkları büyük aşkın sırlarını anlattı. Bir dergiye kapak olan Shakira, hakkında bilinmeyenler ve sevgilisi hakkında bilgi verdi. Shakira yakışıklı sevgilisini anlattı!

shakira gerard haber resim 3543435

Geniş bir hayran kitlesine sahip olan Shakira, yakışıklı sevgilisiyle ilgili röportajında konuştu. Futbolcu Gerard Pique ile tutkulu bir aşk yaşayan Shakira, ilişkisinin sırlarını anlattı. Güzel Shakira ile yakışıklı Gerar Pique’nin aşkı!

SHAKİRA’NIN O RÖPORTAJI

37 yaşında olan dünyaca ünlü şarkıcı Shakira, futbolcu Gerar Pique ile birliktelik yaşıyor. Mutlu bir ilişkileri olduğunu söyleyen Shakira, önemli olanın birlikte kahkaha atabilmek olduğunu söyledi.

shakira 31300173

Shakira bir ilişkilerinin sırrını şöyle açıkladı: Bence bir ilişkide tutkuyu canlı tutmanın yolu birlikte kahkaha atabilmekten ve komik anlar yaşayabilmekten geçer. Ama öncelikle her ikinizin de ilişkiyi sürdürmeye, canlı tutmaya kararlı olması, bunu gerçekten istemesi lazım.

Geçtiğimiz yıl Shakira bir erkek çocuk dünyaya getirdi. Hayatından oldukça memnun olan Shakira, sevgilisinin de kendisiyle aynı şeyi istediğini oyüzden mutlu olduklarını söyledi.

Lüks yerlere gitmektense sevgilisiyle evde kanepede uzanmayı istediğini söyleyen Shakira, sitcomları çok seviyor. Shakira “Hayat çok gergin, bu şekilde rahatlıyorum” dedi.Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top