Anasayfa / Magazin / Güzel Şarkıcı Ölümden Döndü

Güzel Şarkıcı Ölümden Döndü


Yeni albümü için çalışmalarına hız kesmeksizin devam eden Seda Üren, çıkış şarkısına klip çekmek isterken ölümden döndü.

Seda Üren haber detay 263673

Güzel şarkıcı Seda Üren, uzun bir aranın ardından müzik piyasasına yeniden dönüş yaptı. Yeni şarkısı ‘Tamam mı Devam mı’nın çekimleri için kamera karşısına geçen Seda Üren, Tamer Aydoğdu’nun yönetmenliğinde klip çekimlerine başladı.

Çekimleri Kilyos Kısırkaya Plajı’nda gerçekleşen klipte, salıncak sahnesi dikkatleri çekti. Bu sahne için kurulan demir iskelenin Seda Üren’in başına iş açabileceği hiç hesaba katılmamıştı.

Seda Üren haber detay 263681

Demir iskelenin başına yıkılmasıyla kanlar içerisinde kalan Seda Üren herkesin yüreğini ağzına getirdi. Apar topar Kilyos Devlet Hastanesi’ne kaldırılan ünlü şarkıcı hemen tedavi altına alındı. Önlem amaçlı olarak tomografisi de çekilen Seda Üren’in iç kanamasının olmadığının öğrenilmesi herkesin içini rahatlatırken, ünlü şarkıcının başına 16 dikiş atıldı.

Seda Üren haber detay 263677

Bu sabah hastaneden taburcu edilen Seda Üren, iyileştikten sonra yeniden klip çekimlerine devam edecek, ancak salıncak sahnesini tekrarlatacağı düşünülmüyor. kaynak stargundemSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top