Anasayfa / Magazin / Güzel Oyuncunun Karmakarışık İlişkisi

Güzel Oyuncunun Karmakarışık İlişkisi


İntikam, aşk ve ihanet ne ararsan var yok yok..

Gamze Karaman 13587992Güzel oyuncu Gamze Karaman şu günlerde Nedim Keçeli ile aşk yaşıyor. Yaşıyor yaşamasına da çıkan bir iddia ile keyfi kaçtı. İddiaya göre Nedim Keçeli Gamze Karaman ile yaşadığı aşk bir intikam içinmiş. Öyle karışık bir durum ki bakın olay nasıl gerçekleşmiş?

Selin İmer ile Gamze Karaman bir sıra yakın iki dost. O dönemlerde Selin İmer Nedim Keçeli ile birlikteydi. İddiaya göre Nedim Keçeli sevgilisinin en yakın arkadaşı olan Gamze Karaman ile aşk yaşamaya başlıyor. Bu durum üzerine Selin İmer, Gamze Karaman ile dostluğunu bitirir. Artık dost değil düşman olmuşlardır.

O dönemden beri birbirlerine selam bile vermeyen Nedim Keçeli ile Selin İmer, geçtiğimiz günlerde karşılaştıkları Çırağan Sarayı’nda da soğuk rüzgarlar estirdi. Bu arada Keçeli’nin bazı arkadaşları; “Nedim, Selin İmer’in kendisine yaptığını hazmedemedi. O yüzden de eski sevgilisinin yakın arkadaşı Gamze Karaman ile intikam uğruna aşk yaşıyor” yorumları yapıyor.

Nedim Keçeli ile aşk yaşayan Gamze Karaman bir çok kişinin eleştirilerine maruz kalsa da aşkına sahip çıktı.

İşadamıyla çok özel bir aşk yaşadığını dile getiren güzel oyuncu; “Beraberliğimi kimseye soracak değilim. O kişinin söyledikleri beni hiç ilgilendirmiyor” dedi. kaynak spothaber
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top