Anasayfa / Magazin / Güzel oyuncudan sevgilisi ile şok görüntüler

Güzel oyuncudan sevgilisi ile şok görüntüler


Dila Hanım dizisinde başrol alan Hatice Şendil sevgilisi Burak Sağyaşar ile birlikte gittekleri Bodrum’da tatilin keyfini çırkartacaklardı ki keyifleri kaçtı.

Alkollü olarak araba kullanmaya kalkan Hatice Şendil Jandarma çevirmesine yakalanınca Ehliketini kaptırdı. Hatice ŞENDİL’in ehliyetine 6 y süreyle el koyuldu.

Dila Hanım dizisinde başrol alan Hatice Şendil sevgilisi Burak Sağyaşar ile birlikte gittekleri Bodrum’da tatilin keyfini çırkartacaklardı ki keyifleri kaçtı. Alkollü olarak araba kullanmaya kalkan Hatice Şendil Jandarma çevirmesine yakalanınca Ehliketini kaptırdı. Hatice ŞENDİL’in ehliyetine 6 y süreyle el koyuldu.


Başarılı oyuncu Hatice Şendil uzun bir süredir birlikte olduğu sevgilisi Burak Sağyaşar ile birlikte yazın tadını çıkartmak için Bordum’a tatil yapmaya gittiler. Bodrum Türkbükü’nde Jandarma tarafından yapılan çevirmeye takılan direksiyon başındaki Hatice Şendil’den alkolmetreye üflemesi istendi. Alkolmetreye üflemek istemeyen Hatice Şendil işi yokuşa sürmeye çalışsa da faydalı olmadı.

Alkolmetreye üflemeyi reddeden ünlü oyuncu ile Jandarma arasında gerginlik yaşandı. Yakışıklı sevgilisi Burak Sağyaşar’ın çabalarıyla sakinleşen Hatice Şendil sonunda alkolmetreye üfledi ve 0.70 promil alkollü çıktı. Jandarma tarafından Hatice Şendil’in ehliyetine 6 ay süreyle el koyuldu. kaynak mansettvSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top