Anasayfa / Magazin / Güzel oyuncudan iyi haber

Güzel oyuncudan iyi haber


Sana Bir Sır Vereceğim dizisinde oynarken geçirdiği trafik kazası sonucunda ölümden dönen ve vücudunda çok sayıda kırıkları olan Esra Ronabar sonunda ayağa kalktı.

Geçen eylülde ciddi bir trafik kazası geçiren ve vücudunun 30’a yakın yerinde kırık meydana gelen Esra Ronabar, olaydan sonra ilk kez görüntülendi.

Esra Ronabar, Barış Falay’la Nişantaşı’nda gezen oyuncu, geçmiş olsun dileyen basın mensuplarına, şunları söyledi: Kötü günler geride kaldı, gün geçtikçe daha iyiye gidiyorum. Her yerim platin dolu. Bir daha da ameliyat olmak istemiyorum.

ESRA RONABAR KİMDİR?

İzmir’li başarılı oyuncu , eğitimini Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü Oyunculuk Ana Sanat Dalı ‘nda tamamlamıştır.Daha önce birçok dizide rol almış olan Esra Ronabar Falay, hayattan Korkma adlı filmde de rol almıştır. Türkiye’nin ilk fantastik drama dizisi olan Sana Bir Sır Vereceğim adlı dizide başrol oynamışır.

Esra Ronabar Ezel dizisi ile büyük çıkış yakalayan Barış Falay ile 2006 yılında evlenmiştir Esra Ronabar’ın bu evlilikten Rüzgar adında bir erkek çocuğu vardır.

22 Eylül 2013 tarihinde bir trafik kazası geçiren Ronabar, yaklaşık bir ay hastanede tedavi altında tutuldu. Rahatsızlığı sebebiyle o dönem rol aldığı Sana Bir Sır Vereceğim dizisiden ayrılmak zorunda kaldı. kaynak spothaberSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top