Anasayfa / Magazin / Güzel oyuncudan güzel itiraflar…

Güzel oyuncudan güzel itiraflar…


Oyuncu Gizem Karaca, oynadığı ‘Seni Seviyorum Adamım’ filminden sonra bazı şeyleri anladığını belirtirken, “Hayattayken ve yarın ne olacağını bilemezken çok geç olmadan ‘Seni seviyorum’ diyebilmek çok önemli” dedi.

gizem karaca 607158093

Birleşik Arap Emirlikleri’nden yayın yapan MBC4 kanalı için Zeynep Özek’in hazırladığı ‘Turki Ekstra’ programında soruları yanıtlayan Gizem Karaca, ‘Aşk’ı sevgiyi daha üst düzeye taşıyan, bazen farklı yollara saptırabilen, çok geniş, karma karışık bir duygu olarak tanımladı. Karaca, şöyle dedi:

“Aşk, her yerde vardır ve çok güzeldir. Karşı cinsle ilişki içerisindeyken ‘Seni seviyorum’ diyebilmek benim için biraz zaman alır. Fakat bizim bu; filmde bizim ana metnimiz. İnsanlar, ‘Seni seviyorum’ demekten biraz korkar oldu. Ya da ağız alışkanlığı oldu. Artık ‘Seni seviyorum’ demek, ‘Günaydın’ demeye benzer bir şey oldu. Ben ‘Seni seviyorum’ cümlesini fazla söyleyebilen bir insan değilim. Hayattayken ve yarın ne olacak diye bilmiyorken çok geç olmadan ‘Seni seviyorum’ demek önemli.”

“UYUŞMAZLIĞI’ YAKALADIK”

Karaca, rol arkadaşı Barış Kılıç’ı ‘Şimdiye kadar çalıştıklarının dışında bir karakter’, daha sakin, daha oturaklı ve olgun biri olarak değerlendirdi. Gizem Karaca, “İyi ki öyle olmuş. ‘Uyum’ demeyeyim, ‘Uyuşmazlığı’ yakaladık, filmde bunu yansıtabildik. Barış ile çalışabilmek çok keyifliydi.” kaynak sabahSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top