Anasayfa / Magazin / Güzel Oyuncu, Meğer Kendi Hayatini Oynamış

Güzel Oyuncu, Meğer Kendi Hayatini Oynamış


Belçim Bilgin’in son oynadığı filmdeki karakter ile gerçek hayattaki hali arasında büyük bir benzerlik olması dikkatlerden kaçmadı. Belçim Bilgin son filmi olan ‘Sadece Sen’ filminde kendi kendini canlandırdı.

acı gercek

Belçim Bilgin’in 13 yaşında başından büyük bir olay geçmiş. Geçirdiği trafik kazası sonrası ağır yaralanan Belçim Bilgin, çocuk olması sayesinde hayata yeniden tutunmuş.

Ünlü oyuncu Belçim Bilgin’in son oynadığı filmde canlandırdığı karakter ile gerçek hayattaki benzerliği herkesi şok etti. Belçim Bilgin son filminde kendi hayatını oynadı.Ünlü boyuncu Belçim Bilgin, 13 yaşında iken geçirdiği bir kaza ile son filminde oynadığı ‘Hazal’ karakterinin başından geçen kaza olayının benzerliğini anlattı.

Belçim Bilgin, ‘Sadece Sen’ isimli filmde rol aldığı ‘Hazal’ karakterinin geçirdiği kaza sonrası gözlerini kaybeden kızı oynadılar.

13 YAŞINDA ÖLÜMDEN DÖNDÜ

Belçim Bilgin; “13 yaşındaydım. Şoför virajı alamayınca, aracı terk etti. Bir otobüs dolusu çocuğun hayatını tehlikeye attı. Gözümü açtığımda hastanedeydim En ağır hasarı ben almışım, belim kırılmış. Felç kalma riskim varmış, yaşımın küçük olmasından dolayı, kemiklerim çabuk onarıldığı için kurtulmuşum. O dönem buz pateni yapıyordum. Arkadaşlarımla birlikte Türkiye’nin ilk buz dansı grubunu kuracaktık. Hatta yapacağımız bir dans gösterisi vardı. 6 ay yataktan çıkamayınca her şey değişti. Ondan sonra oyuncu olmaya karar verdim.”

“SADECE SEN” FİLMİ FRAGMANI

kaynak:memuruz.netSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top