Anasayfa / Magazin / Güzel oyuncu boşanıyor

Güzel oyuncu boşanıyor


Fethi Pekin’le 24 saat evli kalarak boşanma rekortmeni olan Hande Ataizi’nin ikinci evliliği de çatırdadı. Güzel oyuncu, ABD’li eşi Benjamin Harvey’le boşanmaya hazırlanıyor.

haber detay 2120232

Güzel oyuncu Hande Ataizi’nin yüzü aşktan yana gülmek bilmiyor. Yıllar önce Fethi Pekin’le yaptığı evliliği sadece 24 saat süren Ataizi’nin ikinci mutluluk denemesi de iddialara göre hüsranla sonuçlanıyor.

Ataizi, 2.5 yıl aşk yaşadığı ABD’li Benjamin Harvey ile Eylül 2012’de Şile’de yapılan kır düğünüyle dünya evine girmişti.

Hande Ataizi ve Benjamin haber 465487
KAVGALARI DUYULMUŞTU

Düğün sonrası geçtiğimiz aylarda çıkan kavga haberleriyle de magazin gündemini meşgul eden Ataizi ve Harvey arasında buzların hâlâ erimediği öğrenildi.

EVLERİNİ BİLE AYIRDILAR

Güzel oyuncunun yakın çevresinden edinilen bilgiye göre çift, şidetli geçimsizlikten dolayı boşanma kararı aldı. İkilinin, evlerini de ayırdığı konuşulurken, Ataizi’nin avukatlarına talimat verdiği ve en kısa sürede boşanmak istediği öğrenildi. Uzun süredir bir arada görünmeyen Ataizi ve Harvey, çıkan bu ayrılık söylentileri karşısında sessiz kalmayı tercih etti. kaynak sabahSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top