Anasayfa / Magazin / Gümüşhane’den Hollywood’a!

Gümüşhane’den Hollywood’a!


Amerikan dizilerinde oynayan, ve büyük beğeni toplayan Türk oyunculara bir yenisi daha eklendi. Başarılı performansı ile dikkatleri üzerine çeken Türk kökenli oyuncu çok konuşuluyor.

homelanda turk oyuncu damgasi h85545

Almanya doğumlu olan Sibel Kekilli’nin “Game of Thrones” dizisinde rol alması çok konuşulmuştu. Amerika’da devam eden ve beğenilen önemli dizilerden ” Homeland ” dizide Türk asıllı bir oyuncuya yer veriyor.

“NUMAN ACAR’DAN BÜYÜK BAŞARI “

Sibel Kekilli gibi kendiside Almanya doğumlu olan başarılı oyuncu Numan Acar, başarılı performansı ile dikkatleri üzerine çekmişe benziyor. Dünyaca ilgiyle izlenen bir Amerikan dizisinde rol alan Numan Acar, Taliban lideri Haissam Hakkani karakterine can veriyor.

Numan Acar ” Homeland” dizisinde önemli bir karakteri oynuyor. Türk asıllı olan Almanya doğumlu Numan Acar 35 yaşında. “Homeland “dizisine 4. sezonda dahil olan Numan Acar, Pakistan’da faaliyet gösteren Taliban lideri Haissam Hakkani rolü ile ekranlarda olacak. Başrol oyuncusu Claire Dane’s ile dünyayı dar edecek olan karakter merakla bekleniyor.

Facebook sayfasında sevenlerine paylaşımlarda bulunan Numan Acar, yaptığı işten memnun olduğunu ve dizinin 4. sezonunda 8 bölümde ekranlarda olacağını duyurudu.
kaynak mansettvSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top