Anasayfa / Magazin / Gülşen, İspanya’da dünyaevine giriyor

Gülşen, İspanya’da dünyaevine giriyor


Gülşen ve Ozan bugün evleniyor

Fotoğraflar

Gülşen ve Ozan Çolakoğlu, bugün Barcelona’da evleniyor. Dün İspanya’ya arkadaşlarıyla giden çiftin nikahı kentin en lüks oteli W Hotel’de kıyılacak. Balayı ise Dubai’de olacak

Nikah İspanya’da
Uzun zamandır birlikte olan Gülşen ile nişanlısı Ozan Çolakoğlu, bugün İspanya’da dünyaevine giriyor. Üç ay önce evlilik yolunda ilk adımı atan ünlü çift, Barcelona’nın en gözde ve lüks otellerinden W Hotel’de düzenlenen törenle hayatlarını birleştirecek.

Otelin geceliği 3 bin TL
Türkiye’den yakın dostlarını özel uçakla Barcelona’ya götüren Gülşen ile Ozan Çolakoğlu, geceliği yaklaşık 3 bin TL olan otelde 15 Haziran’a kadar kalmayı planlıyor.

Birliktelikleri İspanya’da başlamıştı
İkilinin nikah için Barcelona’yı seçmesinin ise özel bir nedeni var… Ozan Çolakoğlu, bir konser için gittikleri İspanya’da Gülşen’e aşkını ilan etti ve ilişkileri burada başladı.

Romantik çift, mutluluğa ilk adımı attıkları Barcelona’nın ardından balayı için Dubai’ye gidecek. Bu arada ünlü çift, düğünün gizli tutulmasını istedi. Hatta nikahın bugün yapılacağına dair aldığımız duyumlar üzerine aradığımız Gülşen’in menajeri Haluk Şentürk, “Benim nikahtan haberim yok” dedi.

Anlamsız gizlilik!
Ancak akşama doğru Barcelona’dan fotoğraf paylaşan Şentürk’ün neyi ne için gizli tutmak istediğine anlam verilemedi.

Kaynak: TakvimSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top