Anasayfa / Magazin / Gülben Ergen’e Çok Ağır Eleştiri!

Gülben Ergen’e Çok Ağır Eleştiri!


Gazeteci Erhan Çelik ile evlenen Gülben Ergen’in Hac ibadetinden yaptığı fotoğraflı paylaşımlara, yazar Perihan Mağden’den de tepki geldi.

gulben ergene ağır eleştiri

Gülben Ergen-Erhan Çelik çifti, düğünün hemen ardından balayı yerine Hacca gitmiş, bu ibadetlerine ilişkin de sosyal paylaşım hesaplarından çok sayıda fotoğraf paylaşmıştı.

01_d

İbadetlerini reklam konusu yaptıkları gerekçesi ile tepki çeken çift, eleştirilere, “Maldivler’e mi gitseydik” karşılığını vermişti. O fotoğraflara, yazar Perihan Mağden’den de tepki geldi. Radikal’den Armağan Çağlayan’a konuşan Mağden, “Gülben Ergen’in imanının kaç desibel olduğunu sürekli izlemek zorunda mıyız?” dedi.

gulben-ergen-hac-fotograflarini-paylasti-1412688978

İLK DEFA HACDA ÇEKİLMİŞ BİR REKLAM FİLMİ İZLİYORUZ

Bir assolist hacca gidemez mi?

Gider. Bir revolüsyon yarattı. Yeni evlendiği bir adamla el ele hac yollarında fotoğrafını koydu. İlk defa yani. Gitsin hacca yani. Gülben Ergen’in imanının kaç desibel olduğunu sürekli izlemek zorunda mıyız?

Biz istiyoruz izlemeyi. Halk bunu talep etmese gazeteler yazmaz.

Peki Instagram’a koyuyor kadın herkes görsün diye. Sen de “Medya ve siteler niye alıp koyuyor Instagram’dan” mı diyorsun? Çünkü revolüsyon yaratıyor. İlk defa hacda geçen bir reklam filmi izliyoruz. kaynak: ahaberSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top