Anasayfa / Dünya / Genç Kadını Bu Halde Buldular!

Genç Kadını Bu Halde Buldular!


Takıntılı derecede aşık olduğu adamın evine bacadan girmeye çalışan bir kadın sıkıştı. Genç kadın itfaiye ekiplerinin operasyonuyla kurtarılabildi.

abd-baca

ABD’de itfaiyeye gelen imdat çağrısı herkesi şaşırttı. California’da yaşanan olayda bir adam itfaiyeyi “evimin bacasında bir kadın var” yardımıyla aradı. Sıradışı olayda kadının adama aşık olduğu için bacadan evine girmek istediği anlaşıldı.

1455321875126

Genoveva Nunez-Figueroa isimli 30 yaşındaki Amerikalı kadın internetten tanıştığı ve online olarak görüştüğü bir adamı saplantı haline getirince adamın evine girmek için her yolu düşündü. Sonunda çareyi bacadan eve sızmakta buldu. Ancak her şey beklediği gibi gitmedi. Genç kadın bacada sıkışıp kaldı.

Durum böyle olunca ev sahibi itfaiyeyi arayıp yardım istedi. Uzun bir uğraş sonucunda kadın bacadan güçlükle çıkarıldı. Bunun için çeşitli delici aletler, kadının bacadan kayması için bulaşık deterjanı gibi sıvı ürünler bile kullanıldı.

İsminin Lawrence olduğu örenilen 28 yaşındaki ev sahibi adamsa bunun kadının evine girmek için ilk girişimi olmadığını daha önce de onu çatıda yakaladığını söyledi. Genç kadın şimdi izinsiz mülke girme suçundan yargılanacak. kaynak: mynetSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top