Anasayfa / Gündem / Genç Aile Hekiminin Korkunç Ölümü! Eve Giren Polisler Dondu Kaldı!

Genç Aile Hekiminin Korkunç Ölümü! Eve Giren Polisler Dondu Kaldı!


Hakkari’nin Şemdinli İlçesi Sağlık Ocağı’nda aile hekimi olarak görev yapan ve dün evinde ölü bulunan 25 yaşındaki doktor Pevrul Tana’nın cenazesi, Şemdinli Devlet Hastanesi’ndeki otopsinin ardından Hakkari Devlet Hastanesi’ne gönderildi. Polis olayla ilgili Tana’nın çalıştığı sağlık ocağındaki hemşire ve doktorların ifadesine başvurdu.

Hakkari’nin Şemdinli ilçesi Sağlık Ocağı’nda aile hekimi olarak çalışan 25 yaşındaki Dr. Pevrul Tana ölü bulundu. Geçtiğimiz haftadan bu yana kendisinden haber alınamayan Tana’nın dairesinden kötü kokular gelmesi üzerine korkunç gerçek ortaya çıktı. Eve giren polis ekipleri Dr. Pevrul Tana’yı başına poşet geçirilmiş halde ölü buldu.

Henüz 25 yaşında olan ve Hakkari’nin Şemdinli ilçesi Sağlık Ocağı’na ilk görev yeri olarak atanan Dr. Pevrul Tana ölümü ile hem mesai arkadaşlarını hem de Türkiye’yi üzdü. Bir süredir kendisinden haber alınamayan Tana’nın dairesinden kötü kokular gelmesi üzerine komşuları durumu polise haber verdi ve korkunç gerçek ortaya çıktı.

MEMLEKETİNE GİTMEK İÇİN BİR HAFTA ÖNCE İZİN ALMIŞ
25 yaşındaki Dr. Pevrul Tana’nın şüpheli ölümü mesai arkadaşları tarafından memlekete gideceğini söylemesi ve izin alması nedeniyle anlaşılmamış. Ancak, Dr. Tana’nın oturduğu daireden kötü kokular gelmesi üzerine rahatsız olan komşuları durumu hemen polise haber verince korkunç gerçek de ortaya çıktı. Polis ekipleri kapıyı çalmalarına rağmen açılmayınca, 7 katlı binanın 6’ncı katında oturan Dr. Tana’nın yaşadığı daireye kapıyı kırarak girdi. İçeriye giren polisler, Doktor Tana’yı başına poşet geçirilmiş halde ölü buldu. Şüpheli ölüm hakkında soruşturma başlatıldı.

DOKTOR VE HEMŞİRELERİN İFADESİ ALINACAK
Bir cinayete kurban gittiği düşünülen 25 yaşındaki Dr. Pevrul Tana’nın ölümü araştırılmaya devam ediyor. Polis ekipleri olayın aydınlatılabilmesi için Tana’nın çalıştığı sağlık ocağındaki meslektaşları ve hemşirelerin ifadesini alacak. kaynak ashaber
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top