Anasayfa / Gündem / Gelinin yüreği acıya dayanamadı yeniden hastaneye kaldırıldı

Gelinin yüreği acıya dayanamadı yeniden hastaneye kaldırıldı


Kınca gecesinde canlı bomba saldırısında yaralanan gelin Besime Akdoğan ile damat Nurettin Akdoğan taburcu edildi. Evine gelen damat Akdoğan, gözyaşı dökerken, besime Akdoğan sinir krizi geçirince yeniden hastaneye kaldırıldı.

haber detay h464510065467532977

Gaziantep’te Siirt’in Pervari İlçesi’nden göç eden ve birbiriyle akraba Besime ve Nurettin Akdoğan çiftinin bugün yapılacak düğünlerinin ardından yaşayacakları, patlamanın yaşandığı sokakta bulunan ev, saldırı sonrasında harabeye döndü. 51 kişinin yaşamını yitirmesine, 94 kişinin de yaralanmasına yol açan patlamanın ardından genç çiftin yaşayacakları evin camları kırıldı, eşyası kullanılamaz hale geldi.

haber detay h8671067533009

DAMAT TABURCU EDİLDİ, GÖZYAŞI DÖKTÜ
Patlamada gelin Besime Akdoğan ile birlikte yaralanan damat Nurettin Akdoğan, tedavisinin tamamlanmasının ardından taburcu edildi. Taburcu edildikten sonra eşiyle düğün sonrası yaşayacağı eve gelen damat Nurettin Akdoğan, gözyaşı dökerek sinir krizi geçirdi.

GELİN YENİDEN HASTANEYE KALDIRILDI
Saldırıda yaralanan gelin Besime Akdoğan ise Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde tedavinin ardından taburcu olduktan sonra getirildiği evde sinir krizi geçirdi. Gelin Besime Akdoğan, serçe parmağında kına olduğu dikkat çeken damat Nurettin Akdoğan ve yakınları tarafından Dr. Ersin Arsan eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürülerek tedaviye alındı. kaynak milliyetSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top