Anasayfa / Magazin / Gece hayatına Patron By Şebo damgası

Gece hayatına Patron By Şebo damgası


patron_ilan

Gece hayatının en önemli simalarından olan Kraliçe Utku Uysal, şu sıralar eski adı LAY LAYLOM mekanın yeni işletmeciliğini gece hayatının önemli isimlerinden olan Şebnem Ertaul ile güçlerini birleştirerek ortaya kaliteli şimdiki ismi PATRON BY ŞEBO mekanını Elmadağ/Harbiye’de geçtiğimi Cuma günü görkemli bir açılışla gece hayatına merhaba dediler.

KADRODA MÜTHİŞ İSİMLER
PATRON BY ŞEBO da UTKU UYSAL’ın sahne kadrosunda ASENA, KORAY GÜLER, RİTA MAHRANİ, SİBEL BİLGİÇ her Cuma, Cumartesi misafirlerini doyumsuz bir eğlence ile karşılıyorlar.

AÇILIŞA ÜNLÜLER AKIN ETTİ
Geçtiğimiz Cuma görkemli bir açılışa sahne olan PATRON BY ŞEBO’nun açılışına, Nükhet Duru, Zerrin Özer, Gülşah Saraçoğlu gibi ünlüler akın etti. Sabahın ilk ışıklarına kadar devam eden eğlencede Utku Uysal misafirlerine eşsiz müzik ve doyumsuz eğlence yaşattı. Bir diğer dikkat çeken detay ise PATRON BY ŞEBO’nun lezzetli yemek menüsü oldu.

Patron Gece Kulübü, açılış sonrasındaki haftada, değişik günlerde, farklı konseptlerde müşterilerine hizmet verecek. Bu konseptlerden biri Grek Müzik gecesi, diğerinin de Sıra Geceleri olacağı konuşuluyor…Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top