Anasayfa / Gündem / Gaziosmanpaşa’da kaybolan 3 kızdan haber geldi

Gaziosmanpaşa’da kaybolan 3 kızdan haber geldi


Gaziosmanpaşa’da 14 yaşındaki 3 kız arkadaş; Petek Civelek, Çağla Kesebir ve Gülizar Dutçu geçtiğimiz çarşamba günü evlerinden çıkmış ve bir daha da geri dönmemişti. Ailelerinin çağrısı sonrası 3 kız bugün evlerine geri döndü

Ailelerin anlattığına göre 3 arkadaş 16 Kasım Çarşamba günü saat 16.00 sıralarında evlerinden çıkıp birbirleriyle buluştu. Bu, ailelerinin onları son görüşü olmuştu. Kayıp kızları polislerin yanı sıra mahalle sakinleri de her yerde arıyordu. Çocukluk arkadaşı 3 kızdan dün gece haber geldi. Evlerine dönen 3 kız arkadaşın ortadan kayboldukları günden bu yana parklarda kaldığı öğrenildi.

haber-detay-h654804658018495

“ANNE, MERAK ETMEYİN BİZ İYİYİZ” MESAJI GÖNDERMİŞLERDİ
Gözleri yaşlı şekilde kızı Gülizar’ı ve arkadaşlarını arayan anne Sevinç Dutçu, “Kızım ve 2 arkadaşı 3 gün önce buluşup ortadan kayboldu. Kızımın telefonundan dün bana ‘Anne biz iyiyiz, bizi merak etmeyin, üzülmeyin 3 kız’ diye bir mesaj geldi. Benim çocuğum mahallemizden ayrılmaz. Kızımın aklına girdiler, kafasını doldurdular.

Birileri kızımı kandırdı. Kızım kayıp nerede olduğunu da bilmiyoruz. En son Arnavutköy’de kızların görüldüğüne dair duyum aldık” sözleriyle kızına ‘dön’ çağrısı yapmıştı.

PARKLARDA KALMIŞLAR!
Arama çalışmaları sürerken müjdeli haber gece saatlerinde geldi; 3 arkadaş evlerine döndü. Kızların ortadan kaybolduktan bu yana parklarda kaldıkları öğrenildi.Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top