Anasayfa / Gündem / Gana’da boğulan kabin memuruna veda

Gana’da boğulan kabin memuruna veda


GANA’da denizde yüzerken boğulan Türk Hava Yolları (THY) kabin memuru Cem Şehit , İstanbul’da son yolculuğuna uğurlandı.

haber detay h38285984687_2

Cem Şehit’in cenaze namazı Kadıköy’de bulunan İbrahimağa Camii’nde kılındı. Cenazeye THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, THY çalışanları ve akrabaları katıldı. İkindi namazının ardından kılınan cenaze namazından sonra Karacaahmet Mezarlığına götürülen Şehit’in cenazesi toprağa verildi. Cem Şehit’in babası Hikmet Şehit, “İnsanın genç bir delikanlı çocuğunu kaybetmesi çok kötü bir şey. Gana’da denize girmiş. Ama açık deniz, çok dalgalı. Orada boğularak ölüyor. Kramp girmiş olabilir” dedi.

“ANNESİ DENİZE GİRMESİNİ İSTEMİYORDU”

Baba Şehit, “Son gidişinde annesi istemiyordu denize girmesini. Kendisi çantaya şortunu koyuyor, hanım alıyor kenara koyuyor, saklıyor. O tekrar alıp çantaya koyuyor. O kafaya koymuş, takdiri ilahi sonuçta. Çok iyi yüzme biliyordu. Pilotu da zor kurtarmışlar” ifadesini kullandı.

Ayakta durmakta güçlük çeken anne Ayşe Şehit cenaze aracındaki tabuta dokunarak uzun süre gözyaşı döktü. kaynak haberlerSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top