Anasayfa / Teknoloji / Galaxy S3 Mini’nin Türkiye Çıkış Tarihi ve fiyatı

Galaxy S3 Mini’nin Türkiye Çıkış Tarihi ve fiyatı


Samsung’un Galaxy S3 modeline büyük diyerek uzak duran kullanıcılar için geliştidiği 4 inçlik Galaxy S3 Mini modelinin Türkiye’ye ne zaman geleceği belli oldu.

Samsung’un 30 milyonu aşan satış rakamıyla firmanın en çok satan telefonu olan Galaxy S3 adını daha çok kullanmak isteyen firma, 4.8 inç büyüklükten yakınan kullanıcılar için daha ufak bir Galaxy S3 varyasyonu olan Galaxy S3 Mini’yi Almanya’da tanıtmıştı.

4 inç Super AMOLED ekran ile gelen Galaxy S3 Mini, esas olarak Galaxy S3’ün sadece daha ufak bir versiyonu değil. Teknik özellikler açısından oldukça farklılıklar bulunuyor.

Samsung Galaxy S3 Mini

Android 4.1.1 Jelly Bean işletim sistemi, TouchWiz Nature arayüzü ve Samsung’un yeni nesil pek çok yazılımının ön yüklü olarak geldiği cihazda, 1 GHz hızında çalışan çift çekirdekli işlemci, Mali 400 GPU’su ve 1 GB RAM kullanılıyor.

Tıpkı Galaxy S3 modelindeki gibi Galaxy S3 Mini’de Çakıl Mavisi ve Mermer Beyazı renk seçeneklerine sahip olacak. Samsung Galaxy S3 Mini, ülkemizde de resmen satışa sunulacak. Kasım ayının sonlarına doğru çıkması beklenen ürünün tahmini fiyatı ise 999 TL seviyesinde olacak. Tabi fiyat için kesin bir bilgi yok fakat beklentiler bu yönde. kaynak shiftdelete
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top