Anasayfa / Teknoloji / Galaxy Note 8 8 GB, Note 9 ise 12 GB RAM ile gelebilir

Galaxy Note 8 8 GB, Note 9 ise 12 GB RAM ile gelebilir


Samsung, Galaxy Note 8 ile ilgili her geçen gün yeni bir bilgi daha paylaşılıyor. Note 8’in 6 ev 8 GB olmak üzere iki farklı RAM seçeneğiyle piyasaya sürüleceği belirtiliyor. Note 9 ise 12 GB RAM ile gelebilir.

Sızdırılan yeni bilgilere göre Galaxy Note 8’in 6 ve 8 GB RAM sürümlü olmak üzere iki farklı varyasyonu olacak. Ayrıca Note 8’den sonra gelecek Note 9 ise 12 GB RAM’e sahip olabilir.

Note 8’in 4 GB RAM/64 GB depolama alanı, 6G B RAM/128 GB depolama alanı ve 8 GB RAM/128 GB depolama alanı şeklinde geleceği düşünülüyor. Daha önce Galaxy S8’in 6 GB RAM’li versiyonu yalnızca Çin’e özel olarak piyasaya sürülmüştü. Note 8’lerin en üst modelinin de Çin’e özel olarak satışa çıkacağı söyleniyor.

Note 8’in her iki modelinin de tüm ülkelerde satışa sunup sunulmayacağı hakkaında herhangi bir bilgi yok.

Android 7.1 sürümü ile gelebilir
Ağustos sonu veya Eylül başında duyurulması beklenen Galaxy Note 8’in Android 7.1 sürümüyle geleceği söyleniyor. Çünkü Android 8.0’ın 3. çeyrekten önce çıkması planlanmıyor. HTML 5 testlerinde sızan görüntü de “Samsung SM-N950F” kod adlı Note 8’in Android 7.1.1 ile çalıştığını gösteriyor. kaynak milliyet
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top