Anasayfa / Teknoloji / Galaxy Note 7 Beklediğinizden Daha Önce Gelecek!

Galaxy Note 7 Beklediğinizden Daha Önce Gelecek!


Samsung’un yeni nesil amiral gemisi Galaxy Note 7’nin ne zaman tanıtılacağı ve pil gücünün ne olacağı belli oldu. İşte tüm detaylar…

haber detay h687745645536

Akıllı telefon pazarının açık ara lideri Samsung oldukça başarılı olan Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge‘den sonra Note serisi ile yoluna devam etmek istiyor. iPhone 7‘nin altında kalmamak için ismini Galaxy Note 6 değil de Galaxy Note 7 olarak değiştiren firmanın yeni nesil telefonunu 2 Ağustos’ta tanıtması bekleniyor.

Her yıl Ağustos sonu, Eylül başında tanıtılan Note serisi bu yıl biraz erken gelerek iPhone 7‘nin pazarından pay almaya çalışacak gibi duruyor. Gerçi gelen bilgilere göre Apple‘ın da iPhone 7 tanıtımını öne çekmesi bekleniyor ve Ağustos ayında kıyasıya bir mücadele bizi bekleyecek gibi görünüyor.

Yeni nesil Galaxy Note 7‘nin en merak edilen özelliği ise pil gücü diyebiliriz. Pil tarafında çıtayı her yıl arttıran Samsung‘un Note 7‘de en az 4000 mAh pil gücü sunması bekleniyordu ama gelen bilgilere göre Note 7, Galaxy S7 Edge‘de olduğu gibi 3600 mAh pil gücü ile yola devam edecek gibi görünüyor.

20 saat video izleme imkanı sunacak olan yeni nesil Note serisi bu bağlamda Galaxy S7 Edge‘nin de tam 2 katı fark atacak. Gelişmeler oldukça bildirmeye devam edeceğiz… kaynak milliyet
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top