Anasayfa / Magazin / Fotoğrafını Paylaştı Büyük Tepki Aldı !

Fotoğrafını Paylaştı Büyük Tepki Aldı !


Türkiye ekranlarının ünlü isimlerinden oyuncu-sunucu Mehmet Ali Erbil tepki gördü. Dün instagram’da kızının resmini paylaşan Mali takipcilerine “Bir kız babası bu resmi paylaşır mı?” dedirtti.

haber detay 9330503410_2

Magazin gündemişnde bugün Mehmet Ali Erbil var. Mehmet Ali Erbil dün akşam İnstagram hesabında kızının doğum günü olması nedeniyle kızının bir resmini paylaştı.

Paylaştığı resme “Benim bir tanecik aşkım Yasmin’im bugün doğdu. İyi ki doğurmuşum.” notunu düştü. Koyduğu resim herkes tarafından tepki alınca resmi kaldırdı.

Ancak ünlü şovmenin paylaştığı bu fotoğraf bazı takipçilerinin tepkisine neden oldu.

İşte yorumlardan bazıları:

“Bir baba kızının böyle bir resmini paylaşır mı! Bana çok ters geldi bilmiyorum”

“İnsan çocuğunun böyle resmini yayınlar mı”
hab detay 3595
“Allah’ın emri Peygamber’in kavli ile kızını kendime istiyorum…”

Gelen tepkiler üzerine kızının o fotoğrafı silen ünlü şovmen yeni yeni bir fotoğraf yükledi.

Hürriyet’e konuşan Erbil, insanların neden tepki gösterdiğini anlamadığını belirterek ” Babalık çocuğunun giyimiyle mi ölçülüyor. Saçmalık, böyle bir şey olur mu? Bir fotoğraf koydum bu. Ne var bunda anlamalıdım. Ben çocuklarıma hep güvendim . Bugüne kadar benim yüzümü kara çıkartmadılar ,bana iyi evlat oldular .Ben de iyi bir baba olduğumu düşünüyorum. Onlar benim her şeyim, evlatlarım ve arkadaşlarım. Herkes işine baksın bu tür boş işleri bıraksınlar” dedi. kaynak stargazeteSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top