Anasayfa / Magazin / Fenomen Yarışmada Birinciliğe En Yakın Kim?

Fenomen Yarışmada Birinciliğe En Yakın Kim?


Bu Tarz Benim’de haftanın birincisi Ezgi Baylar oldu peki finalde kim kazanır?

haber detay 407086086_2

Bu Tarz Benim’i kim kazandı sorusunun yanıtı final gecesinde yanıt bulacak haftanın birincisi ise Ezgi Baylar oldu. Bu Tarz Benimin birincisi finalde kazanırsa 100 bin lira ödül alacak.

Nur Bozar, Özlem Özden, Ayşegül Doğan gibi favori isimlerin elendiği Bu Tarz Benim finalinde birinci olmak için Ezgi Baylar , ikizler Aycan – Nurcan Şencanlar ile Ayşenur Balcı yarışacak.

EZGİ BAYLAR BİR ADIM ÖNDE

Birincinin belli olacağı Bu Tarz Benim final gecesine Ezgi Baylar büyük bir avantajla gidiyor. Hafta içinde gösterilen performanslara göre Bu Tarz Benim’de bir yarışmacı taç takıyordu. Tacı alan kişi de eleme gecesinde koruma altında oluyordu.

Ancak bu kez taç verilmedi. Bunun yerine haftanın birincisi olan kişiye “1” puan verildi. O bir puanı da haftayı birinci tamamlayan Ezgi Baylar aldı.

Bu bir puan eleme gecesinde Ezgi Baylar’ı 1-0 yarışmaya önde başlatacak. Haliyle Ezgi Baylar Bu Tarz Benimi kazanma yolunda şimdiden bir adım öne geçmiş bulunuyor.

ZENGİN AİLE GELİNİ

bu-tarz-benim-birincisi-kim-kazandi-.jpgEzgi Baylar zengin bir ailenin gelini. Haliyle halk oylamasının SMS yoluyla yapılacak olması onun Ezgi Baylar’ın çok işine yarayacak. Zengin ailesi toplu SMS’lerle onu birinciliğe taşıyabilir. Ezgi Baylar ile ilgili son bir not daha aktaralım. Bu Tarz Benim’de kayınvalidesinin 18 bin liralık çanta taktığını söyleyince eleştirilerin hedefi olmuştu.

AYŞENUR BALCI BİRİNCİ OLUR MU?

Bu Tarz Benim büyük finalinde Ayşenur Balcı rakiplerini zorlayacak isimlerden biri. Avantajı farklı bir tarza sahip olması. Dezavantajı ise 19 yaşında olmasına rağmen yaptırdığı estetikler. Sosyal medyada Ayşenur Balcı tarzından çok slikonları ile öne çıktı. Haliyle de Ayşenur Balcı’nın SMS oylamasında kaybı olabilir.

İKİZLER AYCAN VE NURCAN’IN ŞANSI NE KADAR?

Bu Tarz Benim’in başından itibaren favori isimleri olan Aycan ve Nurcan İsveç doğumlu. Türkçe’nin dışında 3 dili ana dilleri gibi konuşan ikizler, tarzları ile de jüriden hep övgü aldılar. Diğer yarışmacıların aksine kavgalardan uzak olan ikizler, kişilikleriyle de beğeni topladılar.

Buna karşılık Aycan ve Nurcan’ın en büyük şanssızlığı Türkiye’de doğup büyümüş olmamaları. Akraba ve arkadaş grupları olmadığı için SMS yoluyla yapılacak oylama onlar için dezavantaj. Özlem Özden ya da Nur Bozar gibi fanatik bir fan kitlesine de sahip olmadıkları için kötü bir sürpriz yaşayabilirler.

BU TARZ BENİM BİRİNCİSİ NASIL BELİRLENECEK?

Bu Tarz Benim finalinde birinci sadece jüri değil SMS oylarıyla belirlenecek. Final gecesinin sonunda canlı yayında jüriden alınan puan ile izleyicilerden gelen SMS oylarının ortalaması alınacak. Jürinin puanları ve SMS’lerin ortalaması sonunda en yüksek puana ulaşan yarışmacı, Bu Tarz Benim’in kazananı olacak.

BU TARZ BENİM FİNALİ SÜRPRİZ İSİM

Her hafta bir ünlünün konuk jüri olarak katıldığı Bu Tarz Benim’in final gecesinde pop müziğin ünlü ismi Hande Yener konuk olacak. Jüri koltuğuna oturacak olan Hande Yener, oylamaya da katılacak. kaynak son.tvSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top