Anasayfa / Magazin / Fatma Demir Cinayetinde Sıcak Gelişme! Gözaltılar başladı!..

Fatma Demir Cinayetinde Sıcak Gelişme! Gözaltılar başladı!..


ATV’nin sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert hafta içi her gün yayınlanıyor. İşlenen konular izleyiciler tarafından heyecanla takip ediyorlar.

Müge Anlı’nın sunumu ile büyük beğeni toplayan program cinayet zanlılarının bulunmasına yardımcı oluyor, kayıpları buluyor ve ailesini küçükken kaybeden kişileri aileleri ile buluşturuyor. Son zamanlarda programda en çok konuşulan konu ise Fatma Demir Cinayeti oldu.

Jandarmaya ifade vermek için giden aile bireylerinden 3 kişi tutuklandı. Fatma Demir katili kim, Müge Anlı Fatma Demir Cinayetinde kimler gözaltına alındı?

Fatma Demir katili kim, kimler gözaltına alındı son gelişmeler neler? Müge Anlı ile Tatlı Sert programı hafta içi her gün ATV ekranlarında yayınlanıyor. Son günlerde programda en çok takip edilen konu Fatma Demir Cinayeti oldu. Fatma Demir’in gelinleri Güladiye ve Necla’nın, Necla’nın kardeşi Hidayet Akyol’un şüpheli ifadeleri sonucu tüm oklar onların üzerine çevrildi. Telefon dökümleri sonucu cinayet gecesi ikilinin mesajlaştığı ortaya çıktı. Ayrıca Necla yayın esnasında ağzından “O zaman o da intihar edeceğim demeseydi. Biz de bunu yapmazdık” cümlelerini ağzından kaçırdı. Necla daha sonra ağzından bir şey daha kaçırdı! Olay günü Fatma Demir ve Hidayet’in beraber olduğunu söyledi. Cinayette şok bir gelişme yaşandı ve jandarmaya ifade vermek için giden aile üyelerinden 3 kişi gözaltına alındı.

Necla, Hidayet, Şöhret, Ali Akyol, Kani, Güladiye, Ali Demir, Ahmet Akyol, Mustafa Akyol ve Güladiye’nin dedesi jandarmaya ifade vermeye gittiler. Bunun ardından üç kişi gözaltına alındı. Hidayet’in ifadesi dört saat sürdü ve gözaltına alındı! Güladiye gözaltına alındı! İfadesi 4 buçuk saat sürdü. Necla’nın ifade alımı 6 saat sürdü. 10 sayfalık ifade verdi. Necla Demir gözaltına alındı! Üç kişinin de ifade süresi oldukça uzun sürdü.

MÜGE ANLI 31 MAYIS 2017 NELER OLDU?
Herkes tek tek jandarmaya gidip ifade verdi. Müge Anlı’nın ekibi Samsun’a gidip oradan yayın yaptılar. Hidayet ekip arabası ile gelmek istemedi, tepki gösterdi. Ardından babasının telkini ile gelmek istedi.

Hidayet herkese oranla daha tedirgin görünüyordu. Hidayet Necla ve babası ile ayrı konuşamadığı için mi sinirlendi? Hidayet ifade vermek için çağrıldığını duyunca mutlu olmuş. Hidayet “Her şey ortaya çıkacağı için mutluyum” dedi. Hidayet ifadede ne anlatacak? Hidayet Güladiye ve eşini suçlarken, Güladiye’nin eşi Hidayet ve ailesini suçladı. İfadelerin sonucunun ne olacağı ise merak konusu. kaynak star
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top