Anasayfa / Teknoloji / Facebook Messenger kararı herkesi şaşırtacak!

Facebook Messenger kararı herkesi şaşırtacak!


Facebook hergün değişerek gelişmeye devam ediyor. Bildiğiniz üzere Facebook akıllı telefonlarda uygulama üzerinden mesajlaşmak isteyenlere Messenger uygulaması zorunluluğu getirmişti. Facebook yönetiminden bu konuyla ilgili yeni bir karar geldi.

haber detay 19359891701_2

Facebook geçtiğimiz yıllarda Messenger uygulaması ile hayatımıza girmiş ve belli bir süre sonra bu uygulamayı zorunlu kılmıştı. Uygulama özellik ve yapı bakımında iyi olsada kullanış yönünden eksiklikler içeriyordu.

Örneğin uygulamayı sorunsuz kullanabilmeniz için onanım özellikleri yüksek olan yeni bir telefon veya tablete sahip olmanız gerekiyor. Değilseniz uygulama kapanıyorzorlanıyor takılıyordu.

ESKİ HALİNE DÖNECEK

Facebook nihayetinde bu yorumlara kulak asmış görünüyor. Sosyal medya devi yapacağı son değişiklikle Facebook Messenger’ı yeniden mobil uygulamaları içerisine yerleştirecek ve kullanıcılara Facebook uygulaması içerisinden mesajlaşma imkanı verecek. Yapılacak değişikliğin yakın bir zamanda uygulamaya geçirilmesi iddia ediliyor. kaynak stargazeteSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top