Anasayfa / Magazin / Evlilik Programında Şok Sözler!..

Evlilik Programında Şok Sözler!..


‘Evlen Benimle’ programını sunan Esra Erol, konuğuna lanet okuyup gözyaşlarına boğuldu.

haber detay 36_1

ATV ekranlarında yayınlanan ‘Evlen Benimle’ programında Esra Erol, bir çiftin imam nikahı ile evlenmesi sonrasında adeta ateş püskürdü. Resmi nikahın olması gerektiğinin altını çizen Esra Erol, canlı yayında önce gözyaşlarına boğuldu, ardından konuğuna ‘Allah sizi kahretsin’ dedi.

CANLI YAYINDA ŞOK SÖZLER

Esra Erol’un ATV’de yayınlanan programı ‘Evlen Benimle’de ilginç anlar yaşandı. Dini nikahlı çiftin tartışmasında araya giren program sunucusu Esra Erol sinirlerine daha fazla hakim olamadı.

Canlı yayına telefonla bağlanan Sevda isimli kadın, 8.5 aylık hamile olduğunu ve programa konuk olarak katılan Hakan Bey’in çocuğuna sahip çıkmadığını söyledi. Dini nikahlı çiftin sorunlarını dinleyen Esra Erol, sorunun temelinde resmi nikahın olmamasına bağladı.

“ALLAH SİZİ KAHRETSİN”

Esra Erol canlı yayında daha fazla dayanamadı ve gözyaşlarına boğuldu. Erol şöyle konuştu:

“Bunların hepsi ne biliyor musunuz? Burada kendimizi yırtıyoruz… Resmi nikah diye… Resmi nikahtan sonra dini nikah diye. İkiniz de hayatınızı mahvetmişsiniz. Anlık yaşamak uğruna… Sen şimdi bu işi ayıklamak derdindesin, o 8.5 aylık hamile, karnında bir çocuk var. Ben ikinizi de geçtim, o çocuk dünyaya geldiği zaman, nerede, kimin yanında, nasıl yaşar ve nasıl büyür? Yavrum, kaderini seçemiyor… Anasını, babasını seçemiyor. O da yurtlarda büyüyecek. Allah kahretsin sizi. İşte yurtlarda sizin gibi insanların çocukları var. Hala evlenmenin derdindesiniz.” Kaynak haberler
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top