Anasayfa / Magazin / Evli İş Adamı Onu Terk Etti!

Evli İş Adamı Onu Terk Etti!


Serenay Artık Yalnız!

serenay sarikaya

Medcezir dizisinin başarılı yıldız oyuncusu Serenay Sarıkaya sıkıntılı günler geçiriyor. Evli iş adamı Murat Süğlün ile bir ilişki yaşadığı ortaya çıkan Serenay Sarıkaya artık yalnız. Murat Süğlün onu terk etti.. Ayrılığın sebebi ise Murat Süğlün’ün evli olmasının basına sızması olarak gösterildi. İddiaya göre ünlü iş adamı Serenay Sarıkaya’yı kendisinin evli olduğunu basına sızdırdığı için terk ettiği söylendi. Serenay Sarıkaya cephesinden konu ile ilgili bir açıklama gelmedi….

Türkiye’nin en başarılı dizi ve sinema oyuncularından olan Serenay Sarıkaya bunalım dolu günler geçiriyor. İş adamı Murat Süğlün ile bir ilişki yaşayan ve bunu uzun süre saklayan Serenay Sarıkaya Murat Süğlün tarafından terk edildi. Murat Bey’in Serenay’ı terkediş hikayesi ise şöyle…

İddiaya göre uzun süre ilişkilerini gizleyen ikili daha sonra yakayı ele vermişlerdi ardından Murat Süğlün’ün evli olduğu basına sızmış ve gerçek artık gözler önüne serilmişti. Murat Süğlün’de evli olduğunu Serenay Sarıkaya’nın basına sızdırdığını söyleyerek onu terk etti. Serenay Sarıkaya bu konu hakkında hiç açıklama yapmadı. Güzel oyuncunun ağzını bıçak açmıyor.

İddialara göre Antalyalı işadamı, kendisine eşinden boşanması için ilişkilerinin başından beri baskı uygulayan Serenay Sarıkaya’ya şiddetle karşı çıktı ve boşanmaya yönelik bir adım atmadı.

Güzel oyuncuyla ilk defa 14 Kasım’da görülen Süğlün, hemen ardından basında çıkan evli olduğu haberlerinden güzel oyuncuyu sorumlu tuttu ve “Boşanmamı sağlamak için evli olduğuma dair haberi medyaya sen sızdırdın” diyerek güzel oyuncuyu terk etti. Şu sıralar yine oyuncu olan Güneş Zavrak’la beraber olan işadamı, sevgilisiyle Amerika’da tatil bile yaptı… kaynak haberfxSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top