Anasayfa / Magazin / Evlenmek İsteyen Ünlü Çiftten Şok Karar!

Evlenmek İsteyen Ünlü Çiftten Şok Karar!


Güzel ve başarılı oyuncu Dilara Öztunç son günlerde adını şıkça duyurduğu Pırlantacı Ersan Koç ile evlilik yolunda ilerleyen ünlü çift aldığı şok karar ile yollarını ayırdı.

ersan koç dilara

Başarılı ve güzel oyuncu Dilara Öztunç geçtiğimiz günlerde ünlü pırlantacı Ersan Koç ile gündeme bol bol gelmiş ve herkese adını ezberletmişti. Evliliğe doğru giden bu ilişkilerinde sürpriz bir karar ile noktalandı. Sık sık gezen ve tatillere çıkan ünlü çift ayrılık sonrası ise sosyal medyadan eleştri yağmuruna tutuldu.

Ayrılık sonrası yanında olan arkadaşlarına teşekkür eden Öztunç, paylaştığı özellikle sitem dolu şu sözlerle dikkat çekti: “Yüreği güçlü erkek erkektir, kollarını şişirmiş olan değil! Erkek çınar gibidir, gölgesinde güven duyarsın, kavuramaz güneş seni… Erkek dediğin erkek gibidir. Duruşu bakışı konuşması ağırdır, erkek karizmadır yaklaşmaya çekinirsin. Kollarının altına sığabildiysen farklısındır sen, sen özel olansındır. Kocaman yürekliyse o erkek işte o zaman nedir? Adamdır. Adam olmak öyle kolay değildir; vicdan gerekir, saygı gerekir… İçi boştan dolu olmaz! Bir kadın bebeği olana kadar yalnızdır… Bebeği olduysa ‘adam’ olanla tanışmıştır. Tanrım tüm kadınları, tüm anneleri adam sahibi yapsın, erkekçik sahibi değil. Amin.” kaynak. gelecekteknolojisiSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top