Anasayfa / Magazin / Esra Erol’un Büyük Başarısı!

Esra Erol’un Büyük Başarısı!


Cüneyt Bey’i Bile Evlendiriyor!

3 senedir milyonların önünde hayatının kadınını arayan damat adayı Cüneyt bey sonunda aradığı özelliklerde birini buldu. Cüneyt Beyi nişanlandıran Esra Erol evlilik konusundaki başarınısı birkez daha göstermiş oldu.

Esra Erol’la Evlen Benimle isimli evlilik programında 3 senedir talibini arayan Cüneyt Bey, 14 Şubat Sevgililer Gününde özel bir şekilde hazırlığı yapılan organizasyon ile evlilik teklifi yaptı.

ESRA EROL’UN BAŞARISI

Esra Erol’a evlenmek için katıldığı günden bugüne aradan 3 sene geçen ve artık evlenemez gözü ile bakılan Cüneyt Bey sonunda gönlünün prensesini buldu. Cüneyt Bey canlı yayında nişanlandı.

Tam 3 senedir Esra Erol’un evlilik programında hayatının kadını arayan Cüneyt bey sonunda gönlünü bir güzele kaptırdı. Cüneyt bey için hazırlanan özel organizasyon ile yaptığı evlilik teklifinin ardından Deniz hanım ile nişanlandı.

Fox Tv’de hafta içi hergün canlı olarak yayınlanan ‘Esra Erol ile Evlen Benimle’ isimli evlilik programında 14 Şubat Sevgililer Gününde büyük bir sürpriz yaşandı.

Sevgililer Günü’nde, Cüneyt bey ve Deniz hanım’ın büyük aşkı damgası Esra Erol’la Evlen Benim’lenin canlı yayınına damga vurdu.

3 senedir taliplerini arayan ve evlenmez gözü ile bakılan Cüneyt bey, dün yayınlanan bölümde aradığı aşkı sonunda bulduğunu ve 14 şubat günü nişanlanacağını açıklamıştı.

Esra Erol’la Programının konuk kordinatörü Nazlı Ceren Oter’in önderliğinde özel bir yat ile denizin tam ortasında, güzel bir lazer gösterisi eşliğinde gelin adayına muhteşem bir sürpriz hazırlandı. Deniz hanım evlilik teklifini kabul ederek, çok mutlu olduğunu ifade etti.

Esra Erol; Twitter hesabından en duygusal ’14 Şubat’ tweetini paylaşan ünlü isimlerdendi…

Yaşlı bir çiftin ellerini birleştirdiği fotoğrafının altına “Ömür boyu sevilmeniz dileğiyle” notunu düşen Esra Erol, 14 şubat programını mutlulukla sonlandırdı.

İŞTE O TWEET

kaynak mansettvSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top