Anasayfa / Magazin / Esra Erol’u çileden çıkaran telefon görüşmesi!

Esra Erol’u çileden çıkaran telefon görüşmesi!


Esra Erol’da İzdivaç programında gergin anlar yaşandı. Programa katılan gelin adayının ayrıldığı eşinden olan çocuklarını görmek istemesi ve eski eşinden gelen ters yanıtlar Esra Erol’u çileden çıkarttı. İşte o anlar..

haber detay 4952209

Fox TV’de yayınlanan “Esra Erol’da İzdivaç” programında hararetli anlar yaşandı. Programa evlenme isteğiyle konuk olan ve eski eşinden tek isteğinin çocuğunu görmek olduğunu belirten Arzu Hanım’a eski eşi Tarkan Bey’den gelen ters yanıtlar Esra Erol’u bir hayli sinirlendirdi.

İzleyiciler şaşırdı..

VİDEO İZLE

Eski eş Tarkan Bey ile dün gerçekleşen telefon bağlantısı yayın süresinin bitmesi nedeniyle bant çekime sarktı. Programın sunucusu Esra Erol’un dün gerçekleştirilen bant çekimlerindeki görüntüleri ise izleyenleri çok şaşırttı.

Esra Erol çok kızdı..

“Benim de evladım var. Eğer siz çocuğunuza, “sen ne yaptın, ne yedin, annen nasıl baktı, yanında kim vardı’ gibi sorular yöneltirseniz o çocuk size istediğiniz cevapları verir” diyerek haykıran Esra Erol, Tarkan Bey’e sesini bir hayli yükseltti. kaynak milliyetSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top