Anasayfa / Magazin / Esra Erol’la Fox Tv’de başladı..

Esra Erol’la Fox Tv’de başladı..


İlk gün neler oldu..
Esra Erol yeni yayın dönemine başladı. Fox Tv ekranlarına bomba gibi transfer olan Esra Erol bugün Fox Tv’de izleyicisiyle buluştu. Esra Erol ilk bölüm de heyecanını ekranlara yansıttı.

İZLE

Esra Erol içtenliği ve samimiyetiyle izleyenleri ekranları başına toplamayı başarıyor. Hangi kanal olursa olsun o her kanalda güzel işlere imza atıyor. Flash Tv, Star Tv ve ATV derken şimdi de Fox Tv’de fırtınalar estirecek..

Esra Erol’la olarak değişen yeni program artık hafta için her gün 16:30’da ekranalara gelecek. Bugün saatler 16:30’u gösterdiğinde güler yüzlü ve cıvıl cıvıl halleriyle geldi ekranlara. Mini beyaz bir elbise sade ve güzel bir makyajla izleyici karşısındaydı. Stüdyo değişmişti harika bir boğaz manzaralı bir stüdyo.. Büyük ihtimal ile Güneri Civaoğlu’nun program yaptığı stüdyo gibi..

esra erol resim

İzleyicisiyle hasret gideren Esra Erol tek tek adaylarını çağırdı. Bu sırada evlenen adaylarda yalnız bırakmamıştı Esra Erol’u.. O’nu programda yalnız bırakmayan orkestra ve bütün ekip yanındaydı..

Fazla söze gerek yok.. Esra Erol O… Her işin üstesinden gelir bunu başaracak elbette.. Başarılar diliyoruz Esra Erol’a ve ekbine.. kaynak spothaberSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top