Anasayfa / Magazin / Esra Erol’da Evlen Benimle izle 4 Nisan 2013 – Perşembe

Esra Erol’da Evlen Benimle izle 4 Nisan 2013 – Perşembe


Evlenmek isteyip de aradığı adayı bulamayanlar ekran başına!

Esra Erolda Evlen Benimle izle 4 Nisan 2013

Evlenmek, hayata yeniden başlamak veya ikinci baharını yaşamak isteyenler Esra Erol’da Evlen Benimle’de buluşuyor.

Esra Erol Atv’den ayrılıyor mu?

İzdivaç programları ile ünlenen sunucu Esra Erol, evlilik programını hangi kanala taşımaya hazırlanıyor?

Atv’de kendi adını taşıyan “Esra Erol’da Evlen Benimle” programını yapan Esra Erol’un yuvadan uçması an meselesi..

Flash Tv’de başlattığı izdivaç programını Star’a taşıyarak büyük sükse yapan Esra Erol, kanalla anlaşmazlığa düşünce Atv’ye transfer olmuştu..

Dört sezondur atv’de yayın yapan gündüz kuşağının sevilen ismi Esra Erol, yuvadan uçmaya hazırlanıyor..

Mayıs ayında atv ile sözleşmesi dolacak olan Esra Erol, bir süredir ödemeler yüzünden kanalla sorunlar yaşıyordu..

Esra Erol’un yeni kanalı FOX TV olacak.. Geçtiğimiz hafta Fox’un genel müdürü Piatri Vicari ile gizlice bir görüşme yapan Esra Erol’un prensipte anlaştığı öğrenildi..

Esra Erol, dünkü yayında üstü kapalı olarak atv ile sözleşmesinin biteceğini canlı yayında ima etmişti..

Esra Erol o programı ti’ye aldı

İzdivaç programının sunucusu Esra Erol Arjantin’deki programla ilgili haberlerin ardından Twitter sayfasına “Arjantin TV’den gelen teklifi iyi ki reddetmişim” yazarak programı ti’ye aldı.

Türkiye’de beğeniyle izlenen izdivaç programlarının bir benzeri de Arjantin’de yayınlanıyor. Kadınlar ve erkeklerin bikinili çıktığı Arjantin versiyonu izleyenleri şaşırtıyor.

Kıyasıya bir rekabetin yaşandığı programda, birbirlerini beğenen adaylar stüdyo arkasına alınıyor.

Erkekler boşta kalmamak için kendilerini beğenen kadınları hemen kabul ederken, iki kadının aynı erkeği beğenmesi durumunda; erkek adayın seçtiği kadın programda kalmaya hak kazanıyor.

Beyaz, programın ilerleyen saatlerine ise evlilik programı yapımcı ve sunucusu Esra Erol’a bir sürpriz yaptı. Beyaz’ın kendi ekibiyle çektiği evlilik programı taklidi skeç gülme krizine soktu.

ESRA EROL’DAN KIVRAK DANSLAR

Beyazıt Öztürk, Beyaz Show’a konuk olan Esra Erol’un 15 yaşındaki liseli halini ekranlara taşıdı

Her hafta yaptığı sürprizlerle Beyaz Show’u yeniden canlandıran Beyazıt Öztürk Esra Erol’un 15 yaşındaki görüntülerini ortaya çıkardı. Beyazıt Öztürk, Esra Erol’un bile daha önce izlemediği videoyu Erol’un liseden arkadaşının gönderdiğini söyledi. Hiç değişmediği görülen Erol’un kıvrak dansı büyük beğeni topladı.

Korumaları Esra Erol’u öptürmedi

Ünlü sunucu Esra Erol, Bursa 11. Kitap Fuarı’na katıldı. ‘Sessiz Kadınlar’ kitabının imza günlerine devam eden ünlü sunucunun Bursa’daki durağında yoğun izdiham yaşandı.

Sunucu Esra Erol, Sessiz Kadınlar kitabının imza günü için Bursa’da hayranları ile buluştu. Bursalı hayranlarının sevgi seli ile karşılaşan Erol, yeni kitabına hayranlarının isimlerini yazarak fotoğraf çektirdi.

Özellikle bayan hayranlarının büyük ilgi gösterdiği ünlü sunucuyu bazı hayranları da öpmek istedi. Yaşlı bir kadın hayranının imza aldıktan sonra Esra Erol’u öpmek istemesi üzerine ünlü sunucunun yardımcıları devreye girerek, ‘Öpmek yok ablacım’ diye uyarıda bulundu. Sık sık ‘Öpmek yok’ şeklinde uyarılarda bulunan Erol’un yardımcıları, kitap almayan hayranların ise fotoğraf ve imza almasına izin vermedi.

Gösterilen ilgiden memnun olduğunu ifade eden ünlü sunucu, “Yetiştirmeye çalışıyoruz. 2’de başladık saat 4 oldu. Allah’a bin şükür olsun daha imzalamamız gereken kitaplar var. Bursa Kitap Fuarı’nı ilk defa geliyorum. Bir haftadır da gayet iyi gidiyor. Bugün de birçok yazar var” diye konuştu. kaynak gazetea24
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top