Anasayfa / Magazin / Eski karısını arayıp…

Eski karısını arayıp…


Yeni aşkı herkesi şok etti!

haber detay 1418113530883

Russell Crowe’un yönettiği ve başrolünde oynadığı Son Umut filminde başrol oynayan Cem Yılmaz hakkında çok konuşulacak bir aşk iddiası gündeme geldi. Son Umut filminin galasına manken Ayşe Hatun Önal ile katılan Cem Yılmaz’ın ünlü manken ile aşk yaşadığı iddia edildi. Cem Yılmaz’ın eski eşi Ahu Yağtuğ’u arayarak galaya gelmemesini istediği de başka bir iddia.

Geçtiğimiz yıl oğlu Kemal’in annesi Ahu Yağtuğ ile boşanan Cem Yılmaz’ın yeni aşkı herkesi şok etti. Russell Crowe’un yönettiği Son Umut filminde başrol oynayan Cem Yılmaz’ın Ayşe Hatun Önal ile aşk yaşadığı iddia edildi. Filmin galasına Ayşe Hatun Önal ile katılan Cem Yılmaz’ın eski eşi Ahu Yağtuğ’u arayarak filmin galasına gelmemesini istediği başka bir iddia.

Russell Crowe’ın yönetttiği Son Umut filminde başrol oynayan Cem Yılmaz yeni aşkı ile herkesi şaşırttı. Manken Ayşe Hatun Önal ile filmin galasına katılan ve samimi görüntüler veren Cem Yılmaz’ın ünlü manken ile aşk yaşadığı iddia edildi. Cem Yılmaz’ın eski eşi Ahu Yağtuğ’u arayarak filmin galasına katılmamasını istemesi de başka bir iddia. Cem Yılmaz ve Ayşe Hatun Önal’ın Ozan Doğulu’nun evinde verdiği partide yakınlaştığı ve aşk yaşamaya başladığı gündeme geldi.

BABET İLE KATILDI

Cem Yılmaz, galaya Önal’la birlikte geldi ama içeriye 5’er dakika arayla girdiler. Önal, sevgilisiyle boy farkını kapatmak için babet ayakkabı giydi. Önal 1.79 Yılmaz ise 1.72 boyunda. kaynak teknokuleSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top