Anasayfa / Magazin / Eski Eşinden Ünlü Oyuncuya Başrol Teklifi

Eski Eşinden Ünlü Oyuncuya Başrol Teklifi


Televizyon ve sinema dünyasının en gözde ismi olma yolunda ilerleyen Nurgül Yeşilçay’a, eski eşi Cem Özer’den başrol teklifi gelebilir.

Nurgul Yesilcay 357478

İlk kez yönetmenlik koltuğuna oturacak olan Cem Özer, bir sinema filmi üzerinde çalışmaya başladı. Uzun süren aranın ardından yeniden seyirci karşısına çıkacak olan Cem Özer, yönetmeni olduğu film hakkında bilgiler verirken, bu film için eski eşi Nurgül Yeşilçay’a da teklif götürebileceğini dile getirdi. Bilindiği gibi Nurgül Yeşilçay ve Cem Özer büyük bir aşkla evlenmiş, Osman Nejat adını verdikleri bir de oğulları dünyaya gelmişti. Ayrıldıktan sonra oğulları olsa da pek fazla bir arada gözükmeyen ikili arasında dikkat çekici bir gelişme yaşandı.

Yeni sinema filmi projesinden bahseden Cem Özer, ilk kez yönetmen koltuğuna oturacağı filmin başrolü için Nurgül Yeşilçay ile görüşeceğini dile getirdi. Oyunculuk kariyerinde zirveye yükselen Nurgül Yeşilçay, her geçen gün farklı bir teklifle karşılaşıyor. En başarılı bayan oyunculardan biri olarak gösterilen Nurgül Yeşilçay, eski eşinden gelen teklifi kabul edecek mi, merak konusu olmaya başladı. Üstelik Cem Özer bu sinema filminde oğlu Osman Nejat’a da küçük bir rol ayırmış. Oğlunun şimdiden setlere alışmasını isteyen Cem Özer, boşandığı eşi ve oğlunu planladığı gibi filminde oynatabilecek mi, hep beraber göreceğiz.

Nurgül Yeşilçay bir süredir Limon Yapım’ın sahibi Tolga Karaçelik ile beraber. Sevgilisinin yapımcılığını üstlendiği dizide gelecek sezon karşımıza çıkacak olan güzel oyuncu, eski eşinin yaptığı teklifi de kabul edebilir, ancak bu durumda yönetmen sevgilisi nasıl bir tavır takınır bilinmiyor. kaynak stargundem
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top