Anasayfa / Gündem / Eşiyle tartıştı sokak ortasında intihar etmeye kalktı

Eşiyle tartıştı sokak ortasında intihar etmeye kalktı


Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde, eşi ile tartıştıktan sonra evden çıkan 37 yaşındaki Fatih D., sokak ortasında kafasına tabanca dayayarak intihara teşebbüs etti.

zonguldak haber detay

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde, eşi ile tartışan 37 yaşındaki Fatih D., sokak ortasında intihar etmeye kalktı. Polisin iknası sonucu silahı polise teslim eden Fatih D., gözyaşlarına hakim olamadı.

Olay, akşam saatlerinde Akarca Mahallesi Fırıncı Ahmet Sokak’ta meydana geldi. İddiaya göre; Fatih D., ailevi sorunlar yaşadığı eşi ile tartışmaya başladı. Tartışma üzerine sinirlenen Fatih D., evden dışarıya çıkarak, üzerindeki 7,65 milimetre çapındaki ruhsatsız silahı mahalle ortasında çekip kafasına dayadı.

Kendini vuracağını söyleyen adamı gören mahalle sakinleri, polise haber verdi. Çelik yelek giyen polisler, çevrede güvenlik önlemi aldıktan sonra Fatih D.’ yi ikna etmeye çalıştı. Polislerin yoğun çabası sonunda ikna olan Fatih D., silahı polise teslim etti.

GÖZYAŞLARINA HAKİM OLAMADI
SOKAK ORTASINDA... haber detay
Korku dolu gözlerle olayı seyreden mahalle halkı ise rahat bir nefes aldı. Bir süre sonra yere yığılan Fatih D.’ye sağlık ekipleri müdahale etti. Ambulansta gözyaşlarına hakim olamayan Fatih D., Ereğli Devlet Hastanesi’nde tedavisinin ardından, ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü. Olayla ilgili soruşturma sürüyor. kaynak milliyetSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top