Anasayfa / Gündem / Eşini ve 2 Çocuğunu bakın neden öldürmüş

Eşini ve 2 Çocuğunu bakın neden öldürmüş


GAZİANTEP’te, cinnet getiren 33 yaşındaki Mustafa Öztürkmen’in bıçaklayarak öldürdüğü 2 çocuğu ve eşinin cenazesi otopsi işleminin tamamlanmasının ardından yakınları tarafından toprağa verilmek üzere Nizip’e götürüldü.

GAZİANTEP’te, cinnet getiren 33 yaşındaki Mustafa Öztürkmen’in bıçaklayarak öldürdüğü 2 çocuğu ve eşinin cenazesi otopsi işleminin tamamlanmasının ardından yakınları tarafından toprağa verilmek üzere Nizip’e götürüldü. Çocuklarını ve eşini öldürdükten sonra intihar etmek isteyen Mustafa Öztürkmen’in bankalara olan 60 bin liralık borcu yüzünden bunalımda olduğu öğrenildi

İstiklal Mahallesi’nde 3 katlı bir binanın zemin katında dün meydana gelen olayda, cinnet getiren fabrika işçisi Mustafa Öztürkmen, çocukları 1 yaşındaki Mervenur, 6 yaşındaki İlknur ile 7 yaşındaki Mehmet’i ve eşi 28 yaşındaki Fatma Öztürkmen’i bıçaklayarak evini ateşe verdi ve aynı bıçakla kendini öldürmeye çalıştı. Fatma Öztürkmen ile çocukları İlknur ve Mervenur götürüldükleri hastanede kurtarılamayarak öldü.

Aileyi yasa boğan olayın ardından yakınları bugün otopsi işlemleri tamamlanan Fatma, İlknur ve Mervenur Öztürkmen’in cenazelerini yakınları alarak toprağa vermek üzere Nizip’in Sekili Mahallesi’ne götürdü.

Yakınları ailede daha önce şiddet yaşanmadığını fakat Mustafa Öztürkmen’in bankalara yaklaşık 60 bin lira borcu bulunduğunu söyledi. Öztürkmen’in kayınpederi ve amcası Abdullah Öztürkmen, damadının 3 gündür işe gitmediği ve borcundan dolayı bunalımda olduğunu belirterek, “Borç yüzünden kızımla tartışmışlar. Madde bağımlısı olduğunu bildiğimiz için gidip kızımızı almak istedik, gittiğimizde evden dumanlar yükseliyordu. Kızım ve torunlarım suçsuzlardı. Olayın şokundayız ailecek çok üzgünüz” dedi. Eşi ve 2 çocuğunu öldürerek intihara kalkışan Mustafa Öztürkmen ile bıçaklayarak öldürmek istediği oğlu Mehmet Öztürkmen’in tedavilerine ise hastanede devam ediliyor. kaynak haberler
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top