Anasayfa / Gündem / Eşini, Kayınvalidesini ve Kayınpederini..!

Eşini, Kayınvalidesini ve Kayınpederini..!


Konya’da şoför Erdal Atlı, 4 ay önce boşandığı ve ailesinin yanında yaşayan 2 çocuğunun annesi 41 yaşındaki Yasemin Yıldız, eski kayınpederi 72 yaşındaki Behram Yıldız ve kayınvalidesi 59 yaşındaki Fatma Yıldız’ı, av tüfeğiyle öldürdü.

Konya’da şoför Erdal Atlı, 4 ay önce boşandığı ve ailesinin yanında yaşayan 2 çocuğunun annesi 41 yaşındaki Yasemin Yıldız, eski kayınpederi 72 yaşındaki Behram Yıldız ve kayınvalidesi 59 yaşındaki Fatma Yıldız’ı, av tüfeğiyle öldürdü. Ardından 7 yaşındaki kızı Sudenaz Atlı, yanına alıp kaçtı. Atlı’nın kaçarken de 17 yaşındaki oğlu Yunus Emre Atlı’ya, cep telefonundan, “Oğlum eve koş, anneni, dedeni ve nineni vurdum. Belki yetişirsin”diye mesaj attığı öğrenildi. Polis, kaçan Atlı’nın yakalanması için çalışma başlattı.

Olay, bugün saat 09.40 sıralarında merkez Selçuklu İlçesi Bosna Hersek Mahallesi Akif Sokaktaki 5 katlı Olcay Kent Sitesi’nin son katında meydana geldi. Erdal Atlı, 1 yıldır ayrı yaşadığı, 4 ay önce boşandığı ve ailesinin yanında yaşayan eşi Yasemin Yıldız’ın, yanına geldi. Atlı, evdeki eşi Yasemin Yıldız, kayınvalidesi Fatma Yıldız ve kayınpederi Berham Yıldız ile evin girişinde belirlenemeyen nedenle tartıştı. Atlı, kızı Sudanez Atlı’nın gözleri önünde, kapının girişindeki koridor da kayınvalidesi, kayınpederi ve kapının arkasına saklanan eşinin göğüs kısımlarına yanında getirdiği av tüfeğiyle ateş açtı. 3 kişi kanlar içinde yere yığılırken Atlı da, kızı Sudenaz’ı, yanına alıp araçla kaçtı. Silah sesini duyan komşuları polis ve sağlık görevlilerine haber verdi. Olay yerine gelen sağlık görevlileri 3 kişini öldüğünü belirledi.

OĞLUNA KOŞ YETİŞ DİYE MESAJ ATMIŞ
Erdal Atlı’nın cinayet ardından lise öğrencisi oğlu Yunus Emre Atlı’yı, cep telefonundan “Oğlum eve koş, anneni, dedeni ve nineni vurdum. Belki yetişirsin”diye mesaj attığı öğrenildi. Atlı çifti boşandıktan sonra Sudenaz Atlı ve Yunus Emre Atlı’nın velayetinin anne Yasemin Yıldız’a verildiği öğrenildi. Annesi’nin yanında kalan Yunus Emre Atlı’nın, bir ay önce evden kaçıp, babası Erdal Atlı’nın yanına gittiği ve bir süre babasıyla birlikte kaldıktan sonra tekrar eve döndüğü belirtildi.

“ABLAM SÜREKLİ ŞİDDET GÖRÜYORDU”
Yasemin Yıldız’ın, kardeşi Turan Yıldız, ablası Yasemin Yıldız’ın, eşinden sürekli şiddet gördüğü için boşandığını ileri sürdü.

DÜN EV KİRALAMIŞ
Boşandığı eşi tarafından öldürülen Yasemin Yıldız’nın dün aynı sitedeki başka bir bloktan ev kiraladığı ortaya çıktı. Komşuları Gülay Danışmaz, “Yasemin, babasının yanında yaşıyordu. Ancak oğlu ve kızıyla ayrı yaşamak için dün diğer bloktan ev kiraladı. Hatta emlakçı, evi kiralayabilmek için kefil istemiş. Bu duruma üzülmüştü. Sonra iş tatlıya bağlandı ve evi kefilsiz kiraladı. Evi kiralayınca çok mutlu olmuştu, adeta havalara uçuyordu. Kaymakamlıktan falan yardım alacaktı.”diye konuştu.

AĞABEYİNİ KURTARDIM, KIZIM SENİDE EN ZAMANDA KURTARACAĞIM
Erdal Atlı’nın facebooktaki sayfasında, geçen 26 Nisan Çarşamba günü, kızı Sudenaz Atlı’nın fotoğrafıyla birlikte, “Seni çok seviyorum canım kızım tam bir yol önce bugün kopardılar seni benden. Ama Allah büyük kızım, abini kurtardım aldım inşallah senide en kısa zamanda kurtarıp alacağım vicdansızların elinden sabırla inşallah” mesajını paylaşması dikkat çekti. Ayrıca Atlı’nın yeni sosyal paylasım sitesindeki sayfasında geçen 2 Nisan günü, bir tabanca resmiyle ‘Suskunluğu zayıflıkla karıştırmayın, kimse yüksek sesle cinayet planlamaz’ mesajını yayınladığı görüldü. Polis, tüm kent genelinde kaçan Erdal Atlı’nın yakalanması için çalışmasını sürdürüyor. kaynak haberler
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top