Anasayfa / Gündem / Erkek hemşire’nin sır ölümü!

Erkek hemşire’nin sır ölümü!


İstanbul’da özel bir hastenede hemşire olarak çalışan Önder Kara, arkadaşlarıyla kaldığı lojmanın 22. katından aşağıya düşerek hayatını kaybetti. Kara’nın ölümünden önce bazı kişilerin ismini vererek ölümümden sorumludurlar bana zorla uyuşturucu içiriyorlar dedidiği öğrenildi. Kara’nın boğazında kesiklerin tespit edilmesi üzerine olayla iligili cinayet soruşturması açıldı.

haber detay h48885644843

İstanbul Maslak’ta arkadaşlarıyla birlikte kaldığı lojmanın 22. katından atladığı iddia edilen erkek hemşire Önder Kara’nın ölümüyle ilgili polis cinayet şüphesiyle soruşturma başlattı. Önceki gün meydana gelen olayda sabah saatlerinde Kara’nın cansız bedenini bina önünde gören vatandaşların durumu polise bildirmesi üzerine polis olay yerinde inceleme yaptı. Kaldığı odanın penceresinden aşağı düşen Önder Kara’nın intihar ettiği yönündeki iddiaları araştıran polis Kara’nın bir akrabasından gelen ihbar ile soruşturmanın yönünü değiştirdi. Kara’nın ölmeden önce kuzenine mesaj atarak “ölümümden bu isimler sorumludur. Bana zorla uyuşturucu içiriyorlar” dediği öğrenildi. Kara’nın Adli Top Kurumu’na kaldırıan cesedi üzerinde yapılan incelemede de boğazında kesiklerin bulunması Kara’nın öldürüldükten sonra pencereden atıldığı şüphesini ortaya çıkarttı.

Önder Kara’nın cenazesi ailesi tarafından Adli Tıp Kurumu Morgu’ndan alınarak Düzce’nin Yığılca köyünde öğle namazına müteakip, kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi. Düzce’de öğrenimini tamamladıktan sonra İstanbul’da bir hastanede hemşire olarak çalışmaya başlamıştı. kaynak sabah
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top