Anasayfa / Magazin / En çok kazanan sunucu kim?

En çok kazanan sunucu kim?


GEÇEN gün ünlü isimlerin konser fiyatlarını yazdım ortalık ayağa kalktı. Birçok sanatçı aldığı parayı kabul etmedi. Zaten kabul etmelerini de beklemiyordum.

haber detay 810790

Asla böyle bir şey kabul edilmez. Oysa ki ben bu fiyatları yazmadan önce kendi menajerlerine aratarak teyit ettirdikten sonra yazmıştım. E bunca yıldır bu işi yapan biri olarak yaş tahtaya basmamayı öğrendim. Ama yine de kabul edilmiyor işte. Neyse kızma nedenleri Tarkan’ın ücretini yazmamam.
Tarkan’ın konser ücretlerinin konser verdiği yere ve zamana göre değiştiğinin ibaresini belirttiğim halde kızmış birçok kişi. Sanırım bu rahatsızlıklar yüzünden bir yere varılamıyor. Neyse kabul eden eder, etmeyene de lafım yok. Bu arada sunucuların fiyatları hakkında da küçük bir bilgi vereyim istedim. Biliyorsunuz birçok bayi toplantısı, ödül töreni gibi özel geceleri de dizi oyuncuları sunuyor.

Bergüzar Korel 20 bin TL, Ceylan Saner 10 bin TL, Çağla Şıkel 17 bin dolar, Ece Sükan 18 bin TL, Engin Altan Düzyatan 30 bin TL, Gürgen Öz 12 bin TL, Halit Ergenç 23 bin TL, Hande Subaşı 15 bin TL, Jülide Ateş 16 bin 500 TL, Meltem Cumbul 25 bin TL, Wilma Elles 15 bin TL, Zuhal Topal 12 bin TL gibi ücretler istiyorlar.
Aman Kanuni Sultan Süleyman Halit Ergenç ile ve Hakime Hanım Bergüzar Korel’in fiyatları oyunculukları ile karıştırılmasın. Bunlar tamamen sunuculuk ücretleri.

Yakında memlekete yerleşecekler

* Adriana Lima Çarşamba günü Antalya’daydı. Yakında bizim memlekete yerleşecek. Öyle ki, çarşı pazar karşılaşacağız kendisiyle benden söylemesi.

* Biscolata erkeğimiz Carlos Martin yılbaşı öncesi kapı kapı memlekette ne kadar çok kadın gazeteci varsa hepsiyle buluştu. Biz kavuşamadık ama üzgün değilim. Çünkü yakında Carlos İstanbul’da yaşamaya başlar biz de sık sık görüşürüz.

* Reklamlarda boy göstermeye başlayan Jennifer Lopez bakın söylüyorum yazın ilk önce Bodrum sahillerinde boy gösterecek. Hem de öyle gözlerden uzak yerlerde değil. Uluorta ikizlerin peşinde koştururken göreceğiz.

Gülmek önemli

Geçen Gülenay Börekçi’nin kalema aldığı Nilgün Belgün’ün ‘Hayat Sen Benimsin’ isimli kitabı okudum. Gerçekten çok keyifli olmuş ki, herkese tavsiye ederim. Benim dikkatimi çeken fotoğraflardı. Hepsini tek tek inceledim. Nilgün Belgün’ün şen kahkahasının nedenini daha iyi anlayabildim. Keyifli bir çocukluk ve güzel bir ailede büyüyen herkes gülmenin keyfini doyasıya çıkarıyor. Ailenin önümi büyük. Gülmek, gülebilmek her zorluklarda da gülerek çocuk yetiştirmek önemli. Nilgün Belgün de bunun en önemli örneklerinden.

Bu aralar her yerde çalıyor

Demet Akalın – Türkan
Mehmet Erdem – Herkes Aynı Hayatta
Hande Yener – Hasta

SİZ UYURKEN

– ULUS 29 , TUVALET 02 .00 bir kız tuvalete kadar yetişemedi oraya kusuverdi. Arkadaşı da koltuğa oturdu kıza yardım edeceği yerde kendine gelmesini bekliyorlar. Allahım böyle arkadaş kimseye verme .

– PİYASA 01.00 , tuvaletten çıkıyorum sarışın bir kadın geldi bağırıp çağırıyor. Kadın alkolü fazla kaçırmış ne yaptığının farkında değil, “Çıkın burası benim tuvaletim ” diyor. Tapusunu almış sanki tuvaletin. kaynak haberturk
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top