Anasayfa / Magazin / Emrah “Yok Artık” Dedirtti!

Emrah “Yok Artık” Dedirtti!


Sanat dünyasının en cimri ünlüsü olarak bilinen Emrah, inşaat halindeki Conrad Otel’in terasında yaptığı düğününe çağırdığı konuklara yemek yerine kuruyemiş ve şarap ikram ettirdi.

emrah-pes1_640

Güneş’ten Recep Aslan’ın haberine göre büyük bir servete sahip olmasına rağmen cimriliğiyle ünlü olan 43 yaşındaki şarkıcı Emrah (Erdoğan), 2 yıldır beraber yaşadığı Sibel Kirer’le önceki akşam evlendi. Ancak şarkıcının camları değiştirildiği için inşaat iskelesi kurulu olan Conrad Otel’in terasını seçmesi, çağırdığı yaklaşık 70 davetliyi şoke etti. Aralarında Kirer’in aile üyelerinin ağırlıklı olduğu konuklar terasa 2 ayrı güvenlik noktasından isim kontrolü yaptırarak geçebildi. Görevliler özellikle konuklardan görüntü alınmamasını rica etti. 18.00’de kokteylle başlayan düğünde yağmur yağdığı halde şemsiye olmaması dikkat çekti.

Canlı müzik yoktu

Yemek yemeyi bekleyen konuklar masalarında sadece şarap ve kuruyemiş buldu. Hamile olan gelin Kirer’in belirginleşen karnı iyice dikkat çekti. Sanat dünyasından sadece organizatör Ahmet San’ın çağrıldığı nikahı Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu kıydı. Nikah sonrası Emrah, eşiyle kendi şarkısında dans etti. Canlı müzik yerine lap top’tan müzik çalınan düğün kısa sürdü ve alışıldık eğlence görüntüleri yaşanmadı. Belçika doğumlu olan 34 yaşındaki gelin Kirer, düğün sonrası sosyal medyada soyadını Erdoğan olarak değiştirdi. kaynak: f5haberSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top