Anasayfa / Magazin / Ece Erken’in Bebeğinin Cinsiyeti Belli Oldu!

Ece Erken’in Bebeğinin Cinsiyeti Belli Oldu!


Geçtiğimiz aylarda iş adamı Serkan Uçar ile dünya evine giren ünlü sunucu Ece Erken, güzel haberi vermişti. Erken, şimdi de bebeğinin cinsiyetini açıkladı.

cinsiyeti belli oldu

Serkan Uçar’la geçtiğimiz yaz evlenen sunucu Ece Erken 3 aylık hamile olduğunu açıklamıştı. Erken, bugün de bebeğinin cinsiyetini Instagram’dan takipçilerine duyurdu. Ece Erken, yeni doğmuş bir bebekle çekilmiş fotoğrafının altına, “Bebeğimin cinsiyeti dün belli oldu, yine dualarınızı esirgemeyeceğinizi bildiğim ve sayenizde bol dualarla inşallah dünyaya gelecek bebeğimizin cinsiyeti erkek… Allah tamamına erdirsin, sağlıklı olsun, isteyen herkese versin” yazdı.

ece1

ECE ERKEN ÇOCUK HABERİNİ BÖYLE VERMİŞTİ
Ece Erken, Beyaz Tv’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programına konuk oldu…Ünlü sunucu hakkında merak edilen sorulara canlı yayında açıklık getirdi.

“ARALIK’TA BALAYINA GİDECEĞİZ”
Biz çift olduk ve evlenmeye karar verdik. Şu an ilişkimizin beşinci ayındayız… Zaten ikinci ayımızda da evlendik. Biz tanıştığımızdan beri Serkan “1 yıl içinde bu evlilik olacak” diyordu. Evlilik teklif almadım ama çevremizdeki herkes bizi evlenmemiz için gaza getiriyordu. Kimse bilmesin istedik, nüfus müdürlüğünde evlenelim dedik. Nüfus müdürlüğünde evlendik. Balayı içinse Aralık ayında Phuket’e gideceğiz…

“AİLE ARASINDA BİR DÜĞÜN YA DA DAVET YAPACAĞIZ”
Benim ikinci evliliğim Serkan’ın ise ilk evliliği… Düğün işleri benden geçti ama Serkan’ın ilk evliliği olduğu için önemli… Bu yüzden nikah memuruyla yeniden evlenmeyi düşünüyoruz. Aile arasında bir düğün ya da davet yapacağız.

“ANNEM EVLENDİĞİMİ İNSTAGRAM’DAN ÖĞRENDİ”
Biz Çeşme’de annemle aynı evdeyken annemin evleneceğimizden haberi yoktu.

“ÇOCUK İSTİYORUM”
Çocuk istiyorum. Erkek olacak hissediyorum ama kız olsun istiyorum. kaynak: turkiyegazetesiSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top