Anasayfa / Magazin / Ebru Şallı’ya İnanılmaz Yasaklar

Ebru Şallı’ya İnanılmaz Yasaklar


Eski eşi Harun Tan ile görüşmesini istemeyen Sinan Akçıl’ın yasak getirdiği Ebru Şallı, bu yasaklara harfiyen uyuyor.

Türkiye’nin başarılı pop erkek sanatçıları arasında yer alan ünlü popçu Sinan Akçıl ‘Kutsal Kadın’ ilan ettiği güzel manken Ebru Şallı’ya şok bir ambargo uyguladı.

Yaklaşık 6 aydır birlikte olan manken-sunucu Ebru Şallı’ylamüzisyen Sinan Akçıl’ın ilişkilerinde kıskançlık pürüzü… Şallı’nın 11 yıllıkeski eşi Harun Tan’la görüşmesinden rahatsızlık duyan Akçıl’ın bu konuda adım attığı öğrenildi. Ünlü müzisyenin, ’kutsal kadınım’ dediği sevgilisine, Tan’ıngittiği mekanlara adım atmaması konusunda uyarıda bulunduğu iddia edildi.

ARADA ÇOCUKLARIN HATRI VAR

Şallı’nın işadamından olan çocukları Beren ve Pars için konuyu fazla ileri götürmeyen Akçıl, ’mekan ambargosuyla’ yetindi. Çok iyi giden ilişkisinin zarar görmesini istemeyen eski manken ise ünlü bestecinin direktiflerine uyuyor. Sunucunun, Harun Tan’ın kardeşinin ortağı olduğu Etiler Big Chefs Restoran’a dahi gitmediği kaydedildi. Ebru Şallı, Harun Tan’la yollarını ayırdıktan sonra eski eşiyle ilgili tüm hatıralarından sıyrılmıştı. Sağ omzunda bulunan kalp şeklindeki ’HT’ dövmesini de Akçıl’ın isteği üzerine boyatmıştı.

6 AYDA GİTTİ HT GELDİ

Ebru Şallı, 11 yıllık eşi Harun Tan’dan boşandıktan kısa bir süre sonra Sinan Akçıl’la tutkulu bir ilişki yaşamaya başlamıştı. Çiçeği burnunda aşık Şallı, sevgilisinin adının baş harfini dövmeyle boynuna kazıtmıştı. kaynak habergazeteSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top