Anasayfa / Magazin / Ebru Gündeş’in yüzünü atı güldürdü!

Ebru Gündeş’in yüzünü atı güldürdü!


Ebru Gündeş yarıştan 46 bin TL kazandı

Şu sıralar oldukça zor günler yaşaytan Ebru Gündeş’in yüzünü Veliefendi’de koşu yarışına katılan atı oldu. Ebru Gündeş’in atı yapılan yarışı kazandı. Ebru Gündeş uzun süre sonra mutlu oldu.

Kocası 17 Aralık operasyonunda gözaltına alınan Reza Zarrab ile çok üzüntü yaşarken en büyük sevinci yarış atı yaşattı. Ebru Gündeş’in atı birinci oldu ve paraları kazandı.

Ünlü sanatçı Ebru Gündeş’in yarış atı Veliefendi’de yarış kazandı. Veliefendi Hipodromu’nda bu akşam Ebru Gündeş Sarraf adına kayıtlı koşan 6 yaşındaki DutyFree, 46 bin 500 TL ikramiyeli koşuyu kazanarak günler sonra sahibesinin yüzünü güldürmüş oldu

Ebru Gündeş’in yarış atı Veliefendi’de yüzünü güldürdü. 17 Aralık’ta düzenlenen rüşvet ve yolsuzluk operasyonu sonucunda tutuklanarak cezaevine giren işadamı Reza Zerrab’ın eşi Ebru Gündeş’e hediye ettiği at yarış kazandı.

46 BİN TL İKRAMİYE

Veliefendi Hipodromu’nda bu akşam Ebru Gündeş Sarraf adına kayıtlı koşan 6 yaşındaki DutyFree, 46 bin 500 TL ikramiyeli koşuyu kazanarak günler sonra sahibesinin yüzünü güldürmüş oldu. Jokey Gökhan Kocakaya ile start alan safkan, gecenin beşinci yarışı olan “My Volga Boatman Koşusu”nu kazanma başarısının gösterdi.

Zerrab, “DutyFree” isimli safkan İngiliz atını Ebru Gündeş’e doğum günü hediyesi olarak önceki yıl 800 bin TL’ye satın almıştı. kaynak spothaberSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top