Anasayfa / Magazin / Ebru Gündeş’in Babasından Şok Açıklamalar

Ebru Gündeş’in Babasından Şok Açıklamalar


Reza Zarrab’la evli olan ünlü şarkıcı Ebru Gündeş yıllar önce babasının öldüğünü söylemişti.Fakat babası Bakırköy’de bir eskici dükkanında sefalet içinde yaşarken ünlü şarkıcı Gündeş milyonluk villalarda gününü gün ediyor.

haber detay 5063591294
Reza Zarrab’la evli olan ünlü şarkıcı Ebru Gündeş yıllar önce babasının öldüğünü söylemişti.Fakat babası Bakırköy’de bir eskici dükkanında sefalet içinde yaşarken ünlü şarkıcı Gündeş milyonluk villalarda gününü gün ediyor.

17 Aralık 2014 günü yolsuzluk operasyonları ile adı anılan Reza Zarrab’ın eşi olan Ebru Güneş, 4 yaşındayken evi terk eden babası için bir ev almış ancak babası bunu kabul etmemiş, ancak hala bakırköydeki eskici dükkanında zor koşullarda yaşayan babası yıllardan bu yana şerefiyle yaşadığı bundan sonrada şerefiyle öleceğini söyledi.

17 Aralık yolsuzluk operasyonları sonrası Türkiye gündemine oturan İran asıllı işadamı Reza Zarrab’la evli olan Ebru Gündeş’in 4 yaşındayken evi terkeden ve yıllardır görüşmediği babası Remzi Gündeş’e ev aldığı, ancak hâlâ Bakırköy’deki eskici dükkanında zor koşullarda yaşayan babasının, “Ben şerefli bir hayatı tercih ettim. Zamanında biri ‘Gel şu evde otur’ dedi. Ama benim haramla işim olmaz. Gazi çocuğuyum şerefimle yaşadım” dediği öne sürüldü.
Vatan gazetesinden Mesut Yılmaz’ın haberine göre, kızının verdiği evi kabul etmediğini söyleyen Remzi Gündeş’in, ‘Ben şerefli bir hayatı tercih ettim. O yüzden bu haldeyim. Bağkur’a 170 günluk borcum var emekli olamadım. Acımdan ölsem kimseye gidip dilenmem. Zamanında biri ‘Gel şu evde otur’ dedi. Ama benim haramla işim olmaz. Gazi çocuğuyum şerefimle yaşadım’ ifadelerini kullandığı iddia edildi.

Gündeş, yıllar önce verdiği röportajda babası için ‘Öldü’ demişti. Sefalet içinde yaşadığı ortaya çıkınca günlerce gündem olmuştu.

Gündeş’in sefalet içinde yaşayan babası Remzi Gündeş, yeniden yıllar sonra görüntülendi. Şuan 70 yaşında olan ve Bakırköy’deki bir eskici dükkanında yaşayan Remzi Gündeş, ‘Torunum var fakat kızım olmadığı için torunumu da göremiyorum en çok torunumu görmek isterdim’ dedi.

Diğer tüm magazin haberlerini stargazete.com üzerinden takip edebilirsiniz. kaynak stargazeteSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top